Neler Yeni

Çözüldü✓ Amd ekran kartım oyunda siyah ekran verip bir daha açılmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe Akay
ekranı aldım hocam ama çözünürlük çok kötü şimdi ne yapayım ekran kartı fanı şuan çok fena dönüyor tam güç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun olmaz hocam.
Öncelikle kasayı kapat. PSU kablosunu çıkar. Kasanın üstünde USB bellek vb. hiçbir şey takılı olmasın. Ondan sonra kasanın kapağını aç ve RAM'lerini ve ekran kartını çıkar. Çıkardıktan sonra CLR_CMOS yazan 2 pinli yere tornavida yardımıyla 2 pine aynı anda 5-10 saniye değdir. Ondan sonra RAM'lerini ve ekran kartını geri takarak sistemi çalıştır bakalım. Alıntıyı görüntüle
hocam ekranı aldım ama ekran çok kötü gine ekran kartı tam hız döndürüyor fanları driverları kurayımmı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
ekranı aldım hocam ama çözünürlük çok kötü şimdi ne yapayım ekran kartı fanı şuan çok fena dönüyor tam güç

hocam ekranı aldım ama ekran çok kötü gine ekran kartı tam hız döndürüyor fanları driverları kurayımmı
Sürücüsünü kur hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe Akay
Sürücüsünü kur hocam.
hocam sistem geldi sağlıklı şekilde senden allah razı olsun

@Emmree hocam her şey güzelde pcde bi değişiklik hissettim açılıyor anca 30 saniye sonra bios ekranı karşıma geliyor önceden böyle değildi nedeni ne olabilir

hocam pc açılış hızı baya yavaşladı ne yapmam lazım @Emmree bu işlemden önce baya hızlı açılıyordu

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
hocam sistem geldi sağlıklı şekilde senden allah razı olsun

@Emmree hocam her şey güzelde pcde bi değişiklik hissettim açılıyor anca 30 saniye sonra bios ekranı karşıma geliyor önceden böyle değildi nedeni ne olabilir

hocam pc açılış hızı baya yavaşladı ne yapmam lazım @Emmree bu işlemden önce baya hızlı açılıyordu
BIOS'ta Boot sekmesinde Fast Boot olacak hocam onu Enabled yapıp kaydedip çık. Önemli değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,207
Üyeler
153,353
Son üye
OdabRan
Top Bottom