Neler Yeni

AMD Yine 22.7.1 Driver Sorunu

Mert.k

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Fanboy diyenin laflara bak. Birbirine bakan spiderman gibi. Çocuk seni.
La boş kafa amd den az çekmedim diye diyorum konuyu keyfinin istediği yere çekip kendini haklı çıkarmaya çalışma ne çektiğimi bi ben bilirim drop desen var oyundan atma var driver çökmeleri var sabah kalkıyorum bi bakıyorum driver yok laga luga yapma gömerim seni buraya

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Merhaba iyi sosyaller, yine ve yeniden AMD driver sorunları bitermi bitmez cidden bu sefer kötü söyleyeceğim, ekran kartım RX 6500XT eski ekran kartım bu sorundan dolayı değiştirdim biraz eskiydi hem de bahane olmuştu herkesin bildiğini gibi 22.7.1 sürümü çıktı AMD ve bu sürüm gerçekten yine sorunlarla çıkmış benim için en önemli sorunu ise şu şekilde söyleyeyim.
Ben grafik tasarımcıyım ve photoshop gibi bir sürü uygulama kullanıyorum ve photoshop uygulamasında her bir üst sürümde iyi bir ekran kartı ister ve ben daha 2 ay oldu ekran kartını alalı ve sorunsuz kullanıyordum photoshop sürümüm kartı aldım alalı CC 2020 sürümü dün bana zorla 22.7.1 Driver yükletti AMD yükledim Photoshop bir girdim hoba demiştim ya başta Photoshop sürümleri için yeni yüksek kartlar lazım kart yetmiyor görüntü kötüleşiyor filan sorunlar oluyor, ee ben 2 aydır bu sürümdeyim ekran kartımda RX 6500 XT bu nasıl olabilir adamlar bir driver ile berbat etti bütün işlerimi,
Tabii bunu ben driver sorunu olacağını hiç düşünmedim ben gittim format attım dedim bari bu sefer AMD eski sürüm yükleyeyim yükledim kurdum düzeldi photshop PC yeniden başlattım hoba bir anda AMD uyarı ekran kartı sürümünüz ile AMD sürümünüz eşleşmiyor lütfen AMD sürümünüzü yenileyin. yapacak bir şey yok 22.7.1 yükledim ve yine aynı sorun Photoshop.
Sizden ricam benim bu AMD nasıl destek açabilirim bu sorun yüzünden çözüme ulaşmayacak fakat şansımı deneyeceğim.
Eğer mümkünse AMD driveri recommended WHQL seviyesine gelmeden kurmayın yeni driverleri mesela ben 22.7.1 kurdum ve hellblade oynuyodum o sırada v oyunda 144fps sabit almama rağmen oyun 30fps gibi kasiyodu ve bilin bakalim çözümü neydi 22.5.1 recommended WHQL sürümünü kurmak ve tüm kasma gitti bir ara oyun Nvidia tabanlı diye mi kasiyo diye düşündüm oyunu birakicaktim yani bir daha da AMD yeni driveri WHQL olmadan indirmem

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
22.7.1 optional diye gecen bir surucu, optional suruculerde cok sorun gordugum icin pek sasirmadim.

Recommended WHQL surumu geri yukle, Windows kendi kendine surucu kurmussa onu da bir daha kurmamasi icin iptal et.

Once DDU ile surucuyu tekrar kur, sonra bu videodaki islemleri yap.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,953
İsim
Abdullah Aydoğdu
22.7.1 optional diye gecen bir surucu, optional suruculerde cok sorun gordugum icin pek sasirmadim.

Recommended WHQL surumu geri yukle, Windows kendi kendine surucu kurmussa onu da bir daha kurmamasi icin iptal et.

Once DDU ile surucuyu tekrar kur, sonra bu videodaki islemleri yap.
Direkt interneti kapatsa daha etkili olmaz mı? Ben önce driveri yüklerim sonra interneti çekip DDU ile siler indiridğim driveri kurarım. Sonra interneti geri takarım.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ömer Aslan
Mecbur kalmadıkça amd driver güncellemeyin.Örnek olarak bakın bana aylardık güncelleme yapmıyorum.Sebebi ise her güncellemede fifada fps kayıpları oluyor.

fefefe.png

utronia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Bora Can Baysal
Dostum bende 6650xt kullanıyorum ve aynı sürümü kullanıyorum biliyor musun bilmiyorum ancak web sitesinde hatırladığım kadarıyla 3 4 farklı 22.7.1 sürümü bulunuyor, grafik için de özel bir tane var onu bakmanı öneririm.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Direkt interneti kapatsa daha etkili olmaz mı? Ben önce driveri yüklerim sonra interneti çekip DDU ile siler indiridğim driveri kurarım. Sonra interneti geri takarım.

Windows internetin oldugu herhangi bir an kendiliginden kuruveriyor, interneti geri taktiktan kisa bir sure sonra bu hatayi verebilir zira bende vermisti.

Top Bottom