Neler Yeni

🔴 AMD Software: Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Sürücüsü Yayınlandı 🔴

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa
AFMF palavradan ibaret gibi geliyor, kendi programında MSI Afterburner ya da diğer FPS göstergelerinden daha fazla FPS gösteriyor ama hiç o hissiyatı vermiyor.
Aldığın fpse bağlı belirli fps üzerini alırsan faydası var bana da dediğiniz gibi geldi ama ben Ets 2de farkettim işe yaradını oyunda açabildiğimiz her şeyi açınca oyunda gündüzlerde hiçbir sorun olmuyor ama gece olduğunda ışıklar oyunu kastırıyordu zaten Vsync açık olduğu için de olabilir ama AFMFYİ açınca hiçbir şekilde takılma olmadı aktı gitti oyun Rx6600dü ekran kartım

Rx580 kullanıyorum. Bu son sürücüyü yüklemek bir değişiklik gösteriyor mu ? FPS artışı optimizasyon vs gibi. Sanırım en son 2023 Kasım ayında yapmıştım .

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Aldığın fpse bağlı belirli fps üzerini alırsan faydası var bana da dediğiniz gibi geldi ama ben Ets 2de farkettim işe yaradını oyunda açabildiğimiz her şeyi açınca oyunda gündüzlerde hiçbir sorun olmuyor ama gece olduğunda ışıklar oyunu kastırıyordu zaten Vsync açık olduğu için de olabilir ama AFMFYİ açınca hiçbir şekilde takılma olmadı aktı gitti oyun Rx6600dü ekran kartım

AFMF ile ilgili olduğunu sanmıyorum hocam V-Sync ile alakalıdır bence. Şu an SCUM oynuyorum mesela 80FPS alıyorum 160 gösteriyor AMD'nin programında :D ve daha ilginci ise SS almak için bandicam vs. açtığımda ise AMD'nin programında da asıl FPS değerlerine dönüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,088
Üyeler
140,765
Son üye
haig12
Top Bottom