Neler Yeni

🔴 AMD Software: Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Sürücüsü Yayınlandı 🔴

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa ÇELİK
6750XT ile kullandım 3 gün kadar fakat bir önceki sürüm kadar randuman alamadım mantıklı olan sürümün biraz daha oturmasını hatalarının çözülmesini beklemek temiz kurulum yapıp tekrar eski sürümü kullanmaya başladım sorunsuz bir şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
Bu sürümü çıktığı günden beridir kullanıyorum bir performans sıkıntısı hiç yaşamadım. Yaşadığım tek sıkıntı AFMF kapalı olmasına rağmen bazen otomatik açılıyordu. Onun dışında yabancı bir kaynakta güncel chipset driverını kurmak takılmaları azaltıyor diye gördüm. Son olarak da bu sürümü AMD temiz kurulum yapmanızı da öneriyor.
DDU benzeri AMD’nin temizleme aracı:
Güncel Chipset Linki B450:
B550:
Bunu bir deneyecem o zaman ddu ile silip b450 var ben de o linkteki chipseti kurup tekrar ekran karti driveri yukluyecem dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

rx 6700 xt lerde mi sorun var acaba drop oluyor tarayıcılarda
Vallah bilemedim de su arkadasin chipset guncelleme olayini bu aksam deneyecem fakatt soyle de bir durum var 3 gundur de takilmkyor hic djndnd ama en ufak bir sey yapmadim

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol
Rdr2 de denedim tam ekran full çözünürlükte çalışmıyor(bu görüntü modunda etkinleştirilemiyor diye ünlem veriyor), çözünürlüğü biraz düşürüp amd super resolution açtım daha sonra afmf açıp öyle oynayabildim ama bu seferde grafik ayarlarını buna güvenip haddinden fazla arttırırsam oyun aniden çat diye kapanıp AMD yazılım sürücüsü gecikme yaşadı gibi bir hata veriyor, bence biraz daha olgunlaşması lazım bunu tek yaşayan ben miyim bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
Ya arkadaşlar ben de bunu yapınca chrome edge yani tarayıcılar hep takılıyor mouse falan yanii acıkcası bir fps artısı da görmedim drop yiyprum hatta hep 2 k oynuyorum 6700xt ile yardımcı olursanız sevinirim ayarlarından hiç anlamam
benden başkası var mı diye bakıyordum :D bulabildin mi çözümü daha doğrusu işe yaradı mı anlık olarak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
benden başkası var mı diye bakıyordum :D bulabildin mi çözümü daha doğrusu işe yaradı mı anlık olarak?
vallah kardesim en ufak bir sey yapmadim kendi kenxine duzeldi galiba ama nasil kendi kendine duzelebilir anlamis degilim. Her seyi kapattim su yeni ozelligi ve gec girmeyi engelleme ozelligini actim o kadar bazne o yeni ozelligide kapatiyorum son 5 gundur en ufak takilma yok

Ceasar123

80+ Bronze
AMD direkt kendi demiyor ama ima ediyor. Kestiler artık 6000 serisine desteği, en azından başladılar.
7000 serisinde odaklar şuan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
arkadaşlar yine tekrardan başladı aynı hatalar bakalım kendiliğinden mi düzelir ciddi anlamda saçma bir durum yine takılmalar başladı

Physialis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Oğuzhan Özkuyumcu
6900 XT için denedim yararından çok zararı var :D

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Arkadaşlar bu sürüme geçilirmi ne diyorsunuz

maydem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Aydemir
Son driver nasıl yükleme yapicaz kendi yüklemesi ilemi ddu ilemi ddu ile yaparsak AMD chipset siliniyor mu sadece ekran kartının chipset imi siliniyor yardımcı olur musunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
AFMF palavradan ibaret gibi geliyor, kendi programında MSI Afterburner ya da diğer FPS göstergelerinden daha fazla FPS gösteriyor ama hiç o hissiyatı vermiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom