Arama sonuçları: *

1. Artemis

uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000142

oyun kurarken bu uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000142 adlı hatayı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  2. Artemis

Oyundayken tuş gecikmesi yaşıyorum.

Arkadaşlar merhaba, oyundayken bir tuşa bastığımda anında tepki vermiyor karakter w'ya basıyorum 2 sn. sonra algılıyor hikayeli oyunlarda oluyor bu assasins mafia gibi acaba oyun içi ayar mı yaptım yanlışıkla yoksa tuşlara basarken yanlışıkla mı yaptım bilmiyorum iki oyundada aynısı yaşıyorum...
  3. Artemis

Mouse imleci hareket etmiyor yardımcı olur musunuz ?

evet denedim, olmadı.(
  4. Artemis

Mouse imleci hareket etmiyor yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşlar mouseum gayet normal çalışıyordu fakat şuan sağ sol tık vs. çalışıyor ama hareket etmiyor arada bir şeyler yapınca geliyor ama ne yaptığımıda bilmiyorum ya da kendiliğinden geliyor hareket etmediği zaman sensördeki ışık yanmıyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim...
  5. Artemis

Çözüldü✓ Monitör no signal hatası ?

Ağalar yanlış haber ramde değilmiş güçle alakalıymış kasa ile monitörü farklı prizlere takınca düzeldi asıl sorun bu, bu sefer eminim kusura bakmayın :)
  6. Artemis

Arkadaşlar çözdüm ramlerin bir tanesi arızalı sanırsam tek tek çıkarıp denedim bir tanesini çıkartıp deneyince açıldı yardımlarınız için teşekkürler :)
  7. Artemis

Hayır ona da baktım doğru seçili fakat hal aynı şeyi diyor :(
  8. Artemis

yok ekran kartına taktım, eminim.
  9. Artemis

denedim başka monitöre de denedim fakat aynı hatayı alıyorum
  10. Artemis

Arkadaşlar merhaba bugün DA-MD2 sistemim geldi fakat ekrana görüntü gelmyior no signal entering the power saving mode shortly diyor çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi ?
  11. Artemis

150tlyi çok geçmeden oyuncu mouse önerisi

Bende bundan almayı düşünüyorum yakında bir bak istersen. https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-rampage-smx-r63-glory-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,713171685.html
  12. Artemis

Diş teli uzun süreli kullanılıp çıkarıldıktan sonra nasıl bir his verir?

reis ben 1 yıl kadar taktım çıkarınca kaymak gibi oluyor dişlerin aşırı ilginç bir his dilinle dişlerini kontrol ediyorsun falan :D ayrıca benim dişlerimin arkasına yine tel gibi ama daha az rahatsız edeninden taktı slikondan o damaklıklardan değil ve ömür boyu kalıcak dedi 3 4 sene olmuştur...
  13. Artemis

x5650 sistem sizce nasıl alınır mı ?

tamamdır değerlendireceğim ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim
  14. Artemis

Youtube de videolara baktım rx 570 580 li oyun testleri vardı bu işlemciyle birlikte gayet iyi duruyordu
  15. Artemis

GİGABYTE X58 UD3R REV 2.0 ANAKART 12 GB 1x4 1x8 RAM X5650 İŞLEMCİ COOLERMAN 3 FANLI KULE TİPİ SOĞUTUCU TOPLAM 920TL EKRAN KARTI OLARAKTA RX 570 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE NASIL ALINIR MI ?
Top Bottom