Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör no signal hatası ?

Artemis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
oğuzhan güleroğlu
Arkadaşlar merhaba bugün DA-MD2 sistemim geldi fakat ekrana görüntü gelmyior no signal entering the power saving mode shortly diyor çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi ?

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Başka kabloyla deneyin.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

RİGBY11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Semih Günay
Arkadaşlar merhaba bugün DA-MD2 sistemim geldi fakat ekrana görüntü gelmyior no signal entering the power saving mode shortly diyor çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi ?
dostum bi ara bende de olmuştu eski bilgisayarımda bilgisayarcıya götürdüğümde güç kabloları sıkıntılı olduğunu söylemişti yeni kablo aldım taktım düzeldi ama tam emin değilim

Artemis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
oğuzhan güleroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar çözdüm ramlerin bir tanesi arızalı sanırsam tek tek çıkarıp denedim bir tanesini çıkartıp deneyince açıldı yardımlarınız için teşekkürler :)

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar çözdüm ramlerin bir tanesi arızalı sanırsam tek tek çıkarıp denedim bir tanesini çıkartıp deneyince açıldı yardımlarınız için teşekkürler :)
İşte bu benim yöntem kanka ram arızalı değil bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çalışmayan rami silgi ile sil buna saçma bakanlar var ama dediğimi yap slotlara fön makinesi ile hava üfle o ram bozuk değil.

O rami yumuşak temiz silgi ile sil girişi içine toz kaçmasın ama

Tek ram ile çalıştı dediğin rami diğer slota tak açılmazsa slotta sorun var temizlemen lazım açılırsa diğer ramde sorun var onu silgi ile sil.

Artemis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
oğuzhan güleroğlu
Ağalar yanlış haber ramde değilmiş güçle alakalıymış kasa ile monitörü farklı prizlere takınca düzeldi asıl sorun bu, bu sefer eminim kusura bakmayın :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,220
Üyeler
150,043
Son üye
keremq_0
Top Bottom