Arama sonuçları: *

1. T

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

Rev7 olsa 360 veya 420 alacağım ben de. İleride ikinci sistemde kullanırım diye düşünüyorum ama en az 2 yıl var o sisteme 😃
  2. T

SON 1 TANE! COUGAR AIO Sıvı Soğutma Aqua 360 ARGB - 3.307 ₺

LF II varken cougar mı? Şaka gibi.
  3. T

Epic vs Steam hangisinden oyun alınır

Ayrı saçmalık harbiden 😃 Steamden başka platform bilmeyen kullanıcı zırvası.
  4. T

Epic vs Steam hangisinden oyun alınır

Gamepass Ultimate hala mantıklı mı fiyatını bilmiyorum ama ben GP sayesinde EA Play ile oynuyorum EA oyunlarını. Tavsiye ederim.
  5. T

❌İndirim Bitti! Popüler kitap setlerinde tek fiyat !🔥 🔥

Zweig da iyi olur. Linkini almayı unuttum. Tavsiye ederim. Yayınevi kaliteli ise kesinlikle alın. 1715898169 Açıkçası birçoğu okumaya değmez geldi. Yazarları filtreledim. Buradaki birkaç kitap hariç okudum. Tavsiye ederim...
  6. T

❌İndirim Bitti! A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

Tabi ki yapılıyor hocam. Hazır sistemler de oluyor cazip fiyatlı ama parasını da geçtim rx 560 nereden çıktı da böyle satılmaya başlandı anlamak mümkün değil. Görev yaptığım okulun etrafı A101 dolu ve biliyorum ki birçok öğrenci markete girişte afişlerde bunu görüp aldırmak isteyecek. Cidden...
  7. T

Yok ben cidden merak ettim çünkü ortak üretim markaları varsa almayalım uzak duralım dedim. Hi level falan aynı şirkete aitmiş. Diğerlerini hiç duymadım ama onlar da Hi level veya daha alt segmenttir. Tamamen uzak durmakta fayda var.
  8. T

Okuduğunu anlamak ile ilgili bir sorunun varsa ve İstanbul'da yaşıyorsan ücretsiz özel ders verebilirim. Marmara Üniversitesi mezunuyum ve 3 yıldır MEB'de özel eğitim öğretmeniyim. Zihinsel ve otizm grubunda olan tecrübemden ve güncel yöntem/tekniklerle çalışacağımdan hiç kuşkun olmasın. ''Özel...
  9. T

Thull ile ilgili bir bilgi buldum: https://kiminmali.com/18-03-2023-thull-nerenin-markasidir.html
  10. T

Önceki yazdıklarıma hiçbir yanıt vermediğiniz için tıpkı sizin yaptığınız gibi GÖRMEZDEN geliyorum yanıtınızı. İyi forumlar. 1714919083 Bu üslupla ancak sanalda konuşabilirsiniz. Teknoloji ne güzel nimet. Tadını çıkarın.
  11. T

Önceki yazdıklarıma yanıt vermeniz daha iyi olur çünkü asıl konumuz o. ''İndirim kategorisinde sadece gerçek indirim paylaşılmalı.'' gibisinden bir mantıkla ekran görüntüsü paylaşıp konu hakkında hiç yorum yapmadan moderatör etiketleyince ben de birebir aynı sistemin fiyatını paylaştım. Hani...
  12. T

Thull kalitesi yok bunda ama (!) :D
  13. T

@K1NGO82 Dostum gördüğün üzere... Bu konu, foruma üye olsun olmasın Google kullanan herhangi bir kişinin işine yararsa amacına ulaşmış olur. Her zaman tavsiye ettiğimiz, fiyatını makul bulduğumuz sistemler paylaşıyoruz ama bu tarz sistemleri de paylaşıp topluma göstermek gerektiğini düşünüyorum...
  14. T

Ben de anlamadım ne amaçla moderatör etiketlediğini arkadaşın. Hayırlısı bakalım.
  15. T

Aynen öyle. Üzülerek katılıyorum.
  16. T

Arkadaşlar sistemi internette buldum tıklamayın derim fiyatı görünce akıl sağlığınız hasar alabilir: https://www.evshop.com.tr/elden-taksitle-masaustu-bilgisayarlar/elden-taksitle-thull-vortex-v3-i3-masaustu-bilgisayar-16-gb-512-gb-ssd
  17. T

Kimine göre alev alev sistem (!). Ayrıca belli mi olur biri bu veya benzeri bir şey almaya niyetlendiğinde belki de Google'da araştırıp bu konuyu görecek ve parasını daha iyi değerlendirecek. 1714916920 Başlığa yazdım.
  18. T

Asıl trajikomik kısım o. ''Baba nolur al bu bilgisayar çok iyiiii'' diye ağlayacak çocuklar var. Satıcılar bunu bilerek en kötü, en eski nesil ürünleri 1 asgari ücretin dahi üzerinde paralara satıyorlar.
Top Bottom