Neler Yeni

❌İndirim Bitti! A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

TeknoAdam

80+
Thull ile ilgili bir bilgi buldum:

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
uğur demirel
Gül gül öldüm cidden. Ciddi ciddi broşür yapmışlar 12100f / RX 560 kart için. Anakart, işlemci, ekran kartı hariç Thull marka sistem. Thull neyse artık...

Alıntıyı görüntüle

Güncelleme:
Sistem özelliklerine ve internet fiyatına bakmak için:
bu para vermek sacmalık

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
SEFA KAYA
sırf sistemi satabilmek için yanında ekipmanla göz boyamışlar. insanlar takım olarak monitör dahi alacaklardır :)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Önceki yazdıklarıma hiçbir yanıt vermediğiniz için tıpkı sizin yaptığınız gibi GÖRMEZDEN geliyorum yanıtınızı. İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üslupla ancak sanalda konuşabilirsiniz. Teknoloji ne güzel nimet. Tadını çıkarın.
Kör kütük cahilim iyi fiyat sanıp paylaştım övgü yerine linçleniyorum deniyorda üslubumuza karışıyor sekiz yıllık forum hayatımda adında tekno geçen elemanların bir tane faydasını görmedim

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Böyle yerlerden neden bilgisayar alınmaz adlı komu spotu.

TeknoAdam

80+
Kör kütük cahilim iyi fiyat sanıp paylaştım övgü yerine linçleniyorum deniyorda üslubumuza karışıyor sekiz yıllık forum hayatımda adında tekno geçen elemanların bir tane faydasını görmedim
Okuduğunu anlamak ile ilgili bir sorunun varsa ve İstanbul'da yaşıyorsan ücretsiz özel ders verebilirim. Marmara Üniversitesi mezunuyum ve 3 yıldır MEB'de özel eğitim öğretmeniyim. Zihinsel ve otizm grubunda olan tecrübemden ve güncel yöntem/tekniklerle çalışacağımdan hiç kuşkun olmasın. ''Özel eğitime gerek yok'' dersen de yine gerçekten işini hakkıyla yapan birçok Türkçe öğretmeni arkadaşlarım var. Umarım ki eğitimin sonunda bu konunun ''indirim'' amacıyla mı yoksa ''indirim adı altında insanlara eski ve fiyatını hak etmeyen ürünler satıldığını göstermek ve almayı düşünen insanları biraz olsun gelen yorumlar eşliğinde düşündürmek'' amacıyla mı açıldığını anlarsın.

İmzasında ''Ğ'' yazan biri ile daha fazla zaman harcamayacağım. Çok geç gördüm. Söylediklerimi biraz düşün ders almak istersen tanıştırabileceğim onlarca kaliteli öğretmen var. Benim ders dahi yapmak istemeyeceğim türden bir insansın. ''Ğ''.

Son düzenleme:

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
A101 evshop paylaşmaya utanmadı.30 Bin nedir. El insaf be. Bilmeyen insanları iyi diye soyuyorlar. o sistem o paranın yarısı zor eder. Markaları hayatımda ilk defa duydumç

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
msbsb
Gül gül öldüm cidden. Ciddi ciddi broşür yapmışlar 12100f / RX 560 kart için. Anakart, işlemci, ekran kartı hariç Thull marka sistem. Thull neyse artık...

Alıntıyı görüntüle

Güncelleme:
Sistem özelliklerine ve internet fiyatına bakmak için:
Ciddi ciddi alan adamlara var yazık günah 20k ya

ysuflix

80+ Gold
monitör klavye mouse kulaklık dahil olsa yine alınmaz yürüyen çöp

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,474