Arama sonuçları: *

• Users: corez
  • In Araba
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. corez

c180 vs c200d hangisi alınır

Performans disinda hicbirsey rahatsiz etmez zaten iki aracinda performans gibi iddaasida yok
  2. corez

Arabanın farlar aydınlatmıyor

mercekli xeon yaptırırsanız iş cözülür photon marka iyi ampülede takarsınız merceginiz varmış direk xeon kit alcaksınız takcaksınız bu kadar
  3. corez

2.0 Tdı Audi Quattro Ve Stage 1 Güvenli Sınır

30 hp alirsin guvenli olarak Bende e92 n47 motorlu 2.0 dizel var senelerce stage 1 bindim motor kirdim 150binde simdi sifir motor ile 270hp geziyorum bu motoru kirip kirmama sizin kullanimizla alakali ben basa basa geziyorum
  4. corez

BMW 320d M Sport alınır mı

uzaktan bakılarak anlasılmaz hocam , alırken sıfır motorlusu almanızı tavsiye ederim , arabayı alırkende expertiz degil ustaya götürmeniz gerekmektedir tek kapı düsünürseniz kendi aracımı satıcam daha ilana koymadım
  5. corez

cok fazla sanayilik bir durum yok aldıgınız araca baglı bir durum ben bu arabanın 3.sahibiyim 150bin kmde aldım 260 binde suan 170binde sıfır motor turbo attım onun dısında bir maliyet cıkarmadı
  6. corez

e92 3.20d cupra 2.0 formentor f30 3.20d 3 aracım var e92yi satıcam 8 yıldır bende en keyifli bindigim arac suan yazlıktayım gene e92 ile geldim siz düsünün
  7. corez

Araba çok yakıyor (1.2tsi)

cupraya 25litre bile yaktırıyorum katalog degerinin 3 katı :D basmayla ilgili tamamen
  8. corez

Araba çok yakıyor (1.2tsi)

bence yakıt degerleri normal , cupra fermontor sehir ici 12 litre 2.0 motor hafif gazlamalı ortalama
  9. corez

Aracımda ilginç arıza

marş dinamosunda sorun olabilir sanayiye her hafta gidiyorum akü bitik olsa hic basmaz .
  10. corez

Araç led far önerisi H11

bi led projektor var e92 aracimda mercekli olmasina ragmen onlarla degistirdim on camda cam filmi olmasina ragmen mukemmel kusursuz aydinlatma yapiyor
  11. corez

Arabaya Örümcek Girdi

hocam benim böyle bir anım var , yolda giderken camdan cekirge atladı üstüme yolun ortasında bırakıp kacmıstım hanımı aramıstım :) o gelene kadar arabaya yaklasmadım
  12. corez

1.500.000 TL’ye sedan önerisi

e92 verebilirim
  13. corez

900-1.100 tl ye alınacak araçlar

e92 3.20d verebilirim :)
  14. corez

Kavrama Noktasına Getiril Frenle Beklemenin Zararları var mı?

o sırada 6 ile 8 ay fren balatası degiştiren ben yılda birde debriyaj baskı balatası degiştiren ben :D
Top Bottom