Arama sonuçları: *

1. whiterock.jr

Modem ip almıyor yardım!

Selamlar İss: Türknet modem:tenda v300 vdsl2 Arkadaşlar hiçbir sorun Yokken dün 15.00 saatlerinde internet birden gitti teknik desteğe yazdım tekrar kurulum yapmamı istediler, ben de modeme reset atıp tekrar kurulum yaptım düzelmedi tekrar yazdım aynı şeyi diyip duruyorlar bir hata vardır vs...
  2. whiterock.jr

millenicomdan netspeede nasıl geçerim

ben de aşağı yukarı 2017 den beri türknet kullanıyorum çok pahalandı 400tl yaptılar yeni iss arıyorum
  3. whiterock.jr

mileni nasıl önerir misin onda da e devlet üzerinden geçiş var mı
  4. whiterock.jr

fax kargo falan uğraşmadın mı ?
  5. whiterock.jr

Çözüldü✓ Satış sitelerinde kripto para (usdt) karşılığı ürün satışı mümkün mü?

Haklısınız sanırım elden veya havale ile satış yapmak mantıklı.
  6. whiterock.jr

Çözüldü✓ Satış sitelerinde kripto para (usdt) karşılığı ürün satışı mümkün mü?

Başlıkta da yazdığı gibi her ne kadar vergi "kaçırmak" sayılsa da bildiğim kadarıyla kripto paralarla ürün satışına karşı bir kanun yok. Bu tür alım satım sitelerinde (örneğin sarı site) sürekli ticaret yapmak isteyen çok parası/sermayesi olmayan bir gencin aldığı paranın çoğunu vergi olarak...
  7. whiterock.jr

Neden Mi Ekran Kartı Stokları Yok? İşte Miningcilerin Kurduğu Bot Sistemi!

Küfür yemiş gibi hissettim görünce, bu ne lan :d
  8. whiterock.jr

50 Adet GeForce NOW GAME+ 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

arkadaşlar ihtiyacı olmayıp alan varsa acaba bana verebilir mi kendisi kullanmayacaksa sistemim kötü ama 50mbps internetim var oynamayı çok istediğim oyunlar almıştım. Varsa öyle bi kardeşimiz şimdiden teşekkür ederim <3
  9. whiterock.jr

Yardım Laptop'a yeni harddisk aldım çalışmıyor

İadeye göndermeye karar verdim teşekkür ederim
  10. whiterock.jr

Hayır Hepsiburada dan aldım
  11. whiterock.jr

Merhaba arkadaşlar laptop'un harddisk'i yandığı için yeni harddisk almıştım fakat çalışmıyor takınca çıt çıt çıt diye ses geliyor ve biosta görünmüyor eski harddisk hgst'nin 7200rpm'lik 1tb harddisk'iydi yeni aldığım WD nin 750gb olan bi hdd'si . Şunu fark ettim benim eski HDD 'nin 2 soketi var...
  12. whiterock.jr

Yardım CBTX Global Satıcısı sizce güvenilir mi ?

Haklısınız bu konuda daha detaylı bir araştırma yapıp karar vermeliyim çünkü indirimli olsa da benim için az para değil vakit ayırdığınız için teşekkür ederim
  13. whiterock.jr

Hocam bazı yerlerde bayağı şikayet yazmışlar ve yani ne bileyim %51 indirim görünce de insan işkillenmiyor değil :D
  14. whiterock.jr

Arada 500 liraya yakın fark olunca karar vermek bayağı zor oluyor direkt yurt dışından gönderim yapıyormuş satıcı ve sanırım bundan da vaz gecicem :/
  15. whiterock.jr

bende ilk defa duydum youtube da falan yabancı ve bir kaç türk videosunda öneriyorlardı özellikleri de gayet iyi ama işte sanırım güvenilir değilmiş.
  16. whiterock.jr

desene 2x%20'yi ödetirler :/ ülkede hobi bile geliştiremiyoruz arkadaş :(
  17. whiterock.jr

bilmiyorum bende merak ettim belki benzer ürünleri bu sekilde alan baskası da varsa bildiğini söyler diye tesekkürler .
  18. whiterock.jr

bir süredir çizim tableti arıyorum TL'nin sürekli değer kaybetmesi üzerine almak istedğim tablet aşırı pahalanıp bütçemi aşmakta , bende iyice bi araştırma yapıp ugee m708 markalı bi tablet buldum neredeyse heryerde 1000tl üzerinde ama bu satıcı yurt dışından getiriyor bu yüzden ucuz sanırsam...
  19. whiterock.jr

Aklından Geçeni Söyle

İyi ki asosyalim
  20. whiterock.jr

Tanrı Sizce Var mıdır ?

Varlığına inanmamı gerektirecek herhangi bir neden bulamadığım için benim için tanrı veya dinler yok
Top Bottom