Neler Yeni

millenicomdan netspeede nasıl geçerim

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
mileni nasıl önerir misin onda da e devlet üzerinden geçiş var mı
Millenide e devlet yok diye biliyorum. 2 seneden fazla kullandım bir sorun yaşamadım ta ki son yaşadığım fatura sorununa kadar. İlk defa sorun yaşadım onda da müşteri hizmetlerine bir hafta boyunca kesinlikle bağlanamadım Bu yüzden geçen ay netspeede geçtim. Milleni müşteri hizmetleri konusunda sınıfta kaldı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mehmet akkaya
Millenide e devlet yok diye biliyorum. 2 seneden fazla kullandım bir sorun yaşamadım ta ki son yaşadığım fatura sorununa kadar. İlk defa sorun yaşadım onda da müşteri hizmetlerine bir hafta boyunca kesinlikle bağlanamadım Bu yüzden geçen ay netspeede geçtim. Milleni müşteri hizmetleri konusunda sınıfta kaldı.
ben de aşağı yukarı 2017 den beri türknet kullanıyorum çok pahalandı 400tl yaptılar yeni iss arıyorum

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben de aşağı yukarı 2017 den beri türknet kullanıyorum çok pahalandı 400tl yaptılar yeni iss arıyorum
Şimdi genel bir yorum olmasın benim netspeedi tercih etmemin bir diğer sebebi de önceden kullanmış olmam. Milleni ve netspeed arasında dönüyordum zam geldikçe. İkisi arasında hangisi dersen aynı koşullar altında netspeed daha iyi çünkü müşteri hizmetlerini aradığımda ulaşabiliyorum. Millenide ulaşmak gerçekten imkansız. Bir sorun olduğunda sorundan daha çok mhye ulaşmak sıkıntı.

Top Bottom