Arama sonuçları: *

1. M

PlayStation 5 yurt dışı garantisi

Merhaba letgo dan ikinci el PlayStation bakıyorum da yurt dışı cihazların(euro asia) garantili ülkemizde garantisi oluyor mu yani bozulduğunda vs türkiyede ilgileniliyor mu. Birde adama garantisi hakkında sorduğumda bana 1 yıl euroasıa bir yıl da adınıza fatura kesilip dükkan garantisi vardır...
  2. M

PS5 almak mantıklı mı , nereden alınır

Bütçem çok da var denemez, arkadaşımla ps kardeşliği yapacağımız için oyun fiyatları çok da önemli değil ancak ps5 fiyatı şuan 14k civarında bunun düşmesini bekleyeceğim (stoklar gelince düşer diye düşünüyorum) 10k nın altına düşerse alacağım düşmese bile ps4 almayı düşünmüyorum
  3. M

Sizce bilgisayarı satıp üstüne para ekleyip daha üst düzey bir bilgisayar almak mantıklı olur mu
  4. M

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak şuan ps5 stokları dünya üzerinde tükendi mi çünkü amazondan baktığımda hiçbir ülkede gözükmüyor 1639467343 Türkiyede ise sadece Hepsiburada gibi sitelerde çok yüksek fiyatlarda satılıyor
  5. M

Yorumunuz için teşekkür ederim.Exclusive dediğiniz pro gibi bir versiyon mudur.
  6. M

Dostum yorumun için teşekkür ederim ama yukarıya zaten bilgisayarım var yazmıştım DA2 sistemim var hâlen işimi çok iyi görüyor
  7. M

Merhaba arkadaşlar PS5 almayı düşünüyorum bilgisayarım zaten var sizce ps5 almak mantıklı mı ayrıca Türkiye de fiyatlar Hepsiburada gibi sitelerde bile 14K civarında en uygun fiyata nereden alabilirim, yurt dışından getirtme imkânım var mantıklı olur mu
  8. M

Maximum 6000 Tl Laptop

Teşekkürler başka yardımcı olabilecek var mı
  9. M

Maximum 6000 Tl Laptop

Merhaba arkadaşlar bütçem 6000TL babam öğretmen ona alıyoruz oyun vs. Oynanmayacak word,powerpoint olması önemli önerilerinizi bekliyorum
  10. M

Bilgisayarın fanları çalışıyor ama açılmıyor

Yardımcı olamasanız da yardım edecek birilerini etiketleyebilir misiniz
  11. M

Bilgisayarın fanları çalışıyor ama açılmıyor

Arkadaşlar DA2 sisteme sahibim 1 hafta önce valorant oynarken oyun bir anda dondu 2-3 dk bekledim ancak düzelmedi bende bilgisayarı güç tuşuna basıp kapattım o günden bu yana açılmıyor.Açma tuşuna bastığımda fanlar çalışıyor klavye ve kulaklığın rgbleri de açılıyor ancak mouse ve monitör...
  12. M

Telefonum su aldı şarj olmuyor

Ne yapmalıyım
  13. M

Telefonum su aldı şarj olmuyor

Merhaba arkadaşlar xiaomi redmi note 9 pro ya sahibim dün yapan yağmurda su aldı ekranında vs. Sorun yok ancak şarj olmuyor ne yapmam gerekiyor
  14. M

Bilgisayarımın fanları çalışıyor ama açılmıyor

Sök tak yapmadım ama ekran kartının ışığı yanıyor
  15. M

Bilgisayarımın fanları çalışıyor ama açılmıyor

Merhaba DA 2 sistemim var valorant oynarken bir anda dondu arkada discord vs. de açıktı onlar da dondu daha sonra mecburen kasanın açma kapama tuşuna basılı tuttum ve kapattım sonra tekrar açmak isteyince kasanın fanları dönmeye başladı ışıkları yandı ancak bilgisayar çalışmadı yani ekran...
  16. M

Maksimum 7000 Tl ye laptop

Dostum düzeltme yapayım kendim için almıyorum öğretmen olan teyzem için alıyorum hiçbir oyun oynamayacak 7000 lira bütçesi var
  17. M

Maksimum 7000 lira demiştim ama bahsettiğin laptop 10.000 lira :D
  18. M

Arkadaşlar merhaba dersler için laptop arıyorum hiçbir türlü oyun oynamayacağım Windowslu bir laptop arıyorum fiyat maksimum 7000 tl Freedos olmamasına dikkat edin
  19. M

6000 Tl ye Laptop Önerisi

içerisinde windows ve ofis programlarını olmasını istiyorum yazdım ama
  20. M

6000 Tl ye Laptop Önerisi

Merhaba arkadaşlar 6000 lira bütçem var laptopu dersler için alıyorum hiçbir oyunu oynamayacağım bilgisayarda windows ve ofis programlarının olmasını istiyorum (PowerPoint,Word).Önerilinizi bekliyorum
Top Bottom