Neler Yeni

PS5 almak mantıklı mı , nereden alınır

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Merhaba arkadaşlar PS5 almayı düşünüyorum bilgisayarım zaten var sizce ps5 almak mantıklı mı ayrıca Türkiye de fiyatlar Hepsiburada gibi sitelerde bile 14K civarında en uygun fiyata nereden alabilirim, yurt dışından getirtme imkânım var mantıklı olur mu
Playstation sever olarak o kadar paraya bence de mantıklı değil. Ha para önemli değil dersen alınır. Çok da eğlenilir o aletle. Ps tarafından gamepass tarzı bir servis bekleniyor. O da gelirse oyunlara erişmek de kolaylaşmış olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Adam zaten bilgisayarım var diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha beklemen daha mantıklı olabilir. Yeni oyunlar 70 euro'dan satılıyor dolaysıyla alsan bile oyun oynaman kolay olmaz. Hem şu an exclusive ler çıkma aşamasında. Çıksınlar bi sonra bakarız.
Yorumunuz için teşekkür ederim.Exclusive dediğiniz pro gibi bir versiyon mudur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Zeki Erdem DURGUN
mis gibi sistemin var değmez almaya

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak şuan ps5 stokları dünya üzerinde tükendi mi çünkü amazondan baktığımda hiçbir ülkede gözükmüyor

Türkiyede ise sadece Hepsiburada gibi sitelerde çok yüksek fiyatlarda satılıyor

Ilar

80+ Bronze
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak şuan ps5 stokları dünya üzerinde tükendi mi çünkü amazondan baktığımda hiçbir ülkede gözükmüyor

Türkiyede ise sadece Hepsiburada gibi sitelerde çok yüksek fiyatlarda satılıyor
Evet çip krizinden dolayı dünya genelinde stoklar yok. Aralık gibi olabileceğini söylüyorlar ama kesin bir şey değil. Sen biraz daha bekle elinde ki parayı beklet stoklar gelince vatan, d&r gibi yerlere gelince alırsın.

Bilgisarı var ve konsol almak istiyor. Bende Xbox Series S alabileceğini önerdim. Bu oynayacağı oyunlar ile de bağdaşıyor elbette.
Ben de onu diyorum işte, bilgisayar varken Xbox'a neden ihtiyaç duyulsun ve arkadaşın bilgisayarı da orta düzeyde iyi bir pc

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Sizce bilgisayarı satıp üstüne para ekleyip daha üst düzey bir bilgisayar almak mantıklı olur mu

knozhupgrade

80+ Bronze
Evet çip krizinden dolayı dünya genelinde stoklar yok. Aralık gibi olabileceğini söylüyorlar ama kesin bir şey değil. Sen biraz daha bekle elinde ki parayı beklet stoklar gelince vatan, d&r gibi yerlere gelince alırsın.

Ben de onu diyorum işte, bilgisayar varken Xbox'a neden ihtiyaç duyulsun ve arkadaşın bilgisayarı da orta düzeyde iyi bir pc
Bilgisayar varken ps5 almayı tercih etmiş. xbox neden almasın. Yorum yaparken, keyfine yorum yapmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ata Emir
Hocam PS5 fiyatının yanında oyunları da çok pahalı eğer bütçem uygun diyorsan alabilirsin ama bütçen çok yoksa PS4 almak daha mantıklı bana göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mehmet Kerem
Hocam PS5 fiyatının yanında oyunları da çok pahalı eğer bütçem uygun diyorsan alabilirsin ama bütçen çok yoksa PS4 almak daha mantıklı bana göre
Bütçem çok da var denemez, arkadaşımla ps kardeşliği yapacağımız için oyun fiyatları çok da önemli değil ancak ps5 fiyatı şuan 14k civarında bunun düşmesini bekleyeceğim (stoklar gelince düşer diye düşünüyorum) 10k nın altına düşerse alacağım düşmese bile ps4 almayı düşünmüyorum

Ilar

80+ Bronze
Bilgisayar varken ps5 almayı tercih etmiş. xbox neden almasın. Yorum yaparken, keyfine yorum yapmayın.
Burda yorum yapmak icin yapan sensin. Pc deki oyunların aynısı xbox ra var pc varken Xbox alması ona ne katabilir? Ps5 alsa exclusive oyunlar var. Mantığı kavrayabilmişsindir umarım daha fazla anlatmayacağım çünkü.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Bilgisayar varken ps5 almayı tercih etmiş. xbox neden almasın.
Ne kadar komik bir soru. Bilgisayar olduğu için xbox almasın tabii ki de. Xboxda olan oyunların tamamı zaten pcde mevcut. Series s dediğimiz alet de öyle ahım şahım güçlü bir alet değil. Series x desen neyse derim de, Series s önermek şu durumda çok saçma.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ilar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,298
Üyeler
153,364
Son üye
kuka
Top Bottom