Neler Yeni

PS5 satın almaya değer mi?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Oturup detaylı düşündüm taşındım almamayı planladım. Pro'nun gelmesiyle gelirse o şekilde mağazadan satın alırım ya da almam teşekkürler tavsiye için.
Paranızı yatırım araçlarından birinde tutmuyorsanız ve pro modeli alana kadarda tutmayacaksanız çünkü enflasyona kurban gider para dolar alayım derseniz dolarında kendi enflasyonu olduğundan çok bi mantığı olmaz gene şuan normal ps5 almanız mantıklı olucaktır benden söylemesi paramız günden güne değer kaybettiği için herşeyin fiyatıda artıyor maalesef şimdi 20k vericeksiniz sene sonu belki 40k olucak aynı ürün

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Paranızı yatırım araçlarından birinde tutmuyorsanız ve pro modeli alana kadarda tutmayacaksanız çünkü enflasyona kurban gider para dolar alayım derseniz dolarında kendi enflasyonu olduğundan çok bi mantığı olmaz gene şuan normal ps5 almanız mantıklı olucaktır benden söylemesi paramız günden güne değer kaybettiği için herşeyin fiyatıda artıyor maalesef şimdi 20k vericeksiniz sene sonu belki 40k olucak aynı ürün
Bilmiyorum paramın çogunluğunu usdt tether trc20 de tutuyorum.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Furkan Görür
Herhangi bir alışveriş deneyimin var mı? Yok gibi geldi bana .
Sahibinden ya da bulunduğunuz Şehrin letgo, marketplace gibi sitelerine bakarak 20kya ps5 slim alabilirsiniz. 30k vermenize gerek yok.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Sahibinden ya da bulunduğunuz Şehrin letgo, marketplace gibi sitelerine bakarak 20kya ps5 slim alabilirsiniz. 30k vermenize gerek yok.
Güven vermedikleri için satın almamaya karar verdim.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Oturup detaylı düşündüm taşındım almamayı planladım. Pro'nun gelmesiyle gelirse o şekilde mağazadan satın alırım ya da almam teşekkürler tavsiye için.
NOT: PS5 Pro çıkınca normal PS5'lere ne olacak çoğu insanın bu konuda baya cahil olduğunu fark ettim buna da açıklık getireyim hiç bir şey olmayacak normal PS5 modelleri 2031 yılına kadar oyunları şu an olduğu gibi mükemmel bir şekilde oynatmaya devam edecek PS4 Pro çıktığında normal PS4'e ne oldu insanlar The Last of Us Part II seviyesinde bir oyun 1.84 Teraflops gücündeki PS4'de nasıl 1080p sabit 30 FPS çalışıyor büyücü bunlar falan derken adamlar 2022 sonuna kadar PS4'e destek verip Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, God of War: Ragnarök gibi inanılmaz iyi grafikler sunan bu oyunları PS4 gibi 1.84 Teraflops gücündeki cihazda 1080p sabit 30 FPS oynatmaya devam ettiler artık Digital Foundry bile incelerken şaşırıyordu Sony'nin bu 1.84 Teraflops gücündeki PS4'de yaptıklarına yani özetle PS5 kullanıcıları bu konu hakkında endişeleniyorsanız boşa endişelenmeyin.

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
NOT: PS5 Pro çıkınca normal PS5'lere ne olacak çoğu insanın bu konuda baya cahil olduğunu fark ettim buna da açıklık getireyim hiç bir şey olmayacak normal PS5 modelleri 2031 yılına kadar oyunları şu an olduğu gibi mükemmel bir şekilde oynatmaya devam edecek PS4 Pro çıktığında normal PS4'e ne oldu insanlar The Last of Us Part II seviyesinde bir oyun 1.84 Teraflops gücündeki PS4'de nasıl 1080p sabit 30 FPS çalışıyor büyücü bunlar falan derken adamlar 2022 sonuna kadar PS4'e destek verip Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, God of War: Ragnarök gibi inanılmaz iyi grafikler sunan bu oyunları PS4 gibi 1.84 Teraflops gücündeki cihazda 1080p sabit 30 FPS oynatmaya devam ettiler artık Digital Foundry bile incelerken şaşırıyordu Sony'nin bu 1.84 Teraflops gücündeki PS4'de yaptıklarına yani özetle PS5 kullanıcıları bu konu hakkında endişeleniyorsanız boşa endişelenmeyin.
Dediğin gibi bilgisizlik olunca detaylı adamın bilgilendirmesi yönlendirmesi tecrübe yaşayıp özellikle yönlendirmesi başka oluyor lakin ne kadarda kurumsal satıcı olsa sarı sitede içimi rahat ettirmiyor.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hayatımda sadece PS2'im oldu üst modelleriyle hiç oynamadım. PS5 satın almayı planlıyorum çok aşırı fazla oyun oynucağımı düşünmüyorum. Sizce PS5 mi almam gerekiyor yoksa PS5 Pro yumu beklemeliyim. Malum ekonominin durumu belli fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. PC tarafında sağlam bir sistemim var kütüphanemde oyunlarda mevcut lakin ne yapacağıma karar vermedim. Dosthane fikirlerinize ihtiyacım var.
Seçeneklerim arasında; PS5 almak, PS5 Pro beklemek, almamak.

Ek olarak;
Şu an piyasada Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi yerlerde satışları var. Onun dışında bir mağaza da satışını görüntüleyemedim. Yazdığım Online platformlardan satın almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. İhtalatçı garantili ürünleri tavsiye edilmediğini gördüm. Hiçbir fikrim yok aydınlatabilirseniz sevinirim.
Bence alma. PC ile yapamayıp konsol ile yapabileceğin şey çok az. PS özel oyunları bile PC ye geliyor yavaş yavaş.

Konsol alacaksan ya farklılık olması açısından Nintendo switch ya da hem nostaji açısından hem de çoğu oyunu hala PC de olmadığı için farklı oyunlar deneyebileceğinden PS3 öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam tersine bence Prolar üvey evlat gibi kalıyor, düz modeli alanlar keyfine bakıyor. Pro alan çok iyi bir şeyler bekliyor ama biraz grafik farkı hariç bir yenilik olmuyor. Üstüne de PS6 çıktığı gibi bu konsol daha yeni falan demeden PS5 ile beraber fişini çekiyorlar 😂

FatZeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
İlker Mutlu Fil
Çok önemi var mı şu an mesaj atmamın bilmiyorum. Ben yenik düştüm ve içimde ukte kalacağına almak istedim. İzmirden arkadaşımın aracıgılıgıyla güvenebileceğimiz birinden sony garantili 19.5k ya slim ps5 digital siparişi geçtim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom