Arama sonuçları: *

1. Nourrice

Yardım Anakartimda CPU isigi kirmizi yaniyor

Arkadaslar bilgisayarimi aktif sekilde kullanmaktaydim ve on tarafindaki fanlarin onundeki seyi cikarmistim (surekli yapiyorum) ve geri taktigimda bir anda bilgisayar surekli kendini kapatip acmaya basladi en sonunda sabit kaldi ve sadece kasa calisiyor hicbir ekipmana guc gelmiyor. Anakartimin...
  2. Nourrice

Yardım Pompa Fanı Nerede olur? Benim ki çalışıyor mu?

Hocam yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama kendi düşüncelerimi söylicem sadece. İşlemci sıcaklığınız gayet normal bu yüzden sıvı soğutmanız çalışıyordur. Bahsettiğiniz olaylar yük altına girdiğinde gerçekleşir diye düşünüyorum bu yüzden stres testi veya oyun testi yapıp kontrol edin
  3. Nourrice

Yardım Pompa Fanı Nerede olur? Benim ki çalışıyor mu?

Burası zaten o yüzden var ya. Bir konu hakkında tartışmak, öneri almak, aklına soru takılan insanlara yardımcı olmak, bir konu hakkında bilgisinin yetersiz olduğunu düşünen kişilere yardımcı olmak. Yoksa ben mi bu forumun asıl amacını yanlış anladım?
  4. Nourrice

Yeni ryzen 5 5600 işlemcim ve sıcaklık değerlerim

Haklısınız aklımda bulundurucam teşekkürler
  5. Nourrice

Elimde başka termal macun olmadığından bunu kullanmak zorunda kaldım şimdilik idare eder beni bence. İlerleyen zamanlarda sıcaklık arttığında thermal grizzly termal macunlarını kullanmayı düşünüyorum 1722346322 Bir sonraki yaz alırım o zaman kış aylarında ihtiyaç olmuyor zaten pek
  6. Nourrice

Arkadaşlar merhaba bugün ryzen 5 5600 elime ulaştı ve montajını kendim gerçekleştirdim. İçinden çıkan stok soğutucuyu kullanmadım elimde bulunan wraith spire soğutucusunu kullandım ve termal macun olarak cooler master htk 002 kullandım. Cyberpunkta en ultra grafiklerde işlemcim max 75 dereceyi...
  7. Nourrice

2600x islemciden 5600 islemciye gecis yaptim stok sogutucu konusunda yardim

Korkunc derece gercekten eski fanimi temizledim simdi takicam ama islemci fanini cikardigimda arkadan bir plaka dustu onu ne zaman takicam. Ilk defa kendim islemci montaji yaptim
  8. Nourrice

Ileride aklimda bulunduracagim tesekkurler 1722341463 Termal macunum var sanirim spire kullanicam cunku 5600x ile yapilan oyun testlerinde spire ve stealth arasinda 10 derece fark oynuyor bence gayet buyuk bir fark
  9. Nourrice

Anakartim Msi b450 gaming plus. Wraith spire ile wraith stealth karsilastirmalarini izledigimde spire daha guzel bir sogutma sagliyor gibi
  10. Nourrice

Su anlik bir hava sogutucu almicam maalesef ama bir sure sonra alicam. Benim eski stok sogutucumun daha kalin olmasi bir avantaj saglamaz mi?
  11. Nourrice

Arkadaslar baslikta gordugunuz gibi islemci degisikligi yaptim ve 5600 islemcinin yaninda gelen stok sogutucu benim eski islemcimin stok sogutucusuna gore daha ince oldugunu fark ettim. Elimde cooler master htk-002 termal macunu var sizce kendi eski stok sogutucumu mu kullanmaliyim yoksa...
  12. Nourrice

Steam hesabım ne kadar eder?

Ve ek olarak hesabında vac ban ve 1 tane daha oyun banı var. Bence satarken fazlasıyla uğraştırır seni hiç o topa girme
  13. Nourrice

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Taksit sorun değil kartımda olan nakit parayla aldım ve kutulu şekilde aldım. Tahmini kargo ne zaman elime ulaşır bilgisi olan var mı?
  14. Nourrice

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Arkadaşlar rtx 4060'ım için ryzen 5 5600 aldım incehesap gaming gecesinden. 3499 tl verdim sizce nasıl? Geçen seferki 5600x indiriminden faydalanamadım evet
  15. Nourrice

120mm fan ve kule tipi soğutucu önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/384873/thermalright-phantom-spirit-120-se-tl-c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ kule tipi olarak bunu önerebilirim kendim kullanmadım ancak yakın zamanda ryzen 5 5600 alacağım ve yanına bunu almayı düşünüyorum. Bence senin için de iyi olacaktır
  16. Nourrice

Gaminggentr güvenilir mi????

Son derece güvenilir
  17. Nourrice

❌İndirim Bitti! R5 5600X - 3310₺ Amazon

Bu ay çok harcama yaptım ama bir şekilde almaya çalışıcam umarım bitmez. Teşekkürler
  18. Nourrice

Bende 2600x var 2019da aldım hala taş gibi ama yeni ekran kartıma yetersiz geldiği için değişiyorum seninki biraz fantezi ya
  19. Nourrice

Aynı duyguyu incehesap indirimlerini beklemeden indirimden 2-3 saat önce ekran kartı aldığımda hissetmiştim
  20. Nourrice

Arkadaşlar bunu sipariş versem 2 ağustostan önce gelme şansı yok mu sizin tahmininizce (daha önce amazon germany'den alışveriş yapmış olanlar)? 5600 almayı düşünüyodum rtx 4060 için ama bu daha mı iyi olur ve beklemeye değer mi?
Top Bottom