Neler Yeni

Yardım Pompa Fanı Nerede olur? Benim ki çalışıyor mu?

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
HWmonitörde 4000 rpm diyor biostada öyle fakat işlemcinin üstündeki rgbli şeyi tutunca ne bi titreme ses vs yok acaba içinde fan mı yok bu modelde
MSİ MAG Coreliquid C360

1722347871437.png

Ekler

• IMG_20240730_070923.jpg
    IMG_20240730_070923.jpg
    3.3 MB · Hit: 19

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Mehmet
topluyorsunuz sistemleri iyi güzelde donanım hakkında en ufak bilginiz yok.

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

dcloser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yüksel

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
topluyorsunuz sistemleri iyi güzelde donanım hakkında en ufak bilginiz yok.
Burası zaten o yüzden var ya. Bir konu hakkında tartışmak, öneri almak, aklına soru takılan insanlara yardımcı olmak, bir konu hakkında bilgisinin yetersiz olduğunu düşünen kişilere yardımcı olmak. Yoksa ben mi bu forumun asıl amacını yanlış anladım?

dcloser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
yüksel
Burası zaten o yüzden var ya. Bir konu hakkında tartışmak, öneri almak, aklına soru takılan insanlara yardımcı olmak, bir konu hakkında bilgisinin yetersiz olduğunu düşünen kişilere yardımcı olmak. Yoksa ben mi bu forumun asıl amacını yanlış anladım?
sen haklısın hocam ayan denen arkadaş her şeyi mükemmel bilen birisi olduğu için biz onun standartlarında değiliz

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Faruk Kılıç
HWmonitörde 4000 rpm diyor biostada öyle fakat işlemcinin üstündeki rgbli şeyi tutunca ne bi titreme ses vs yok acaba içinde fan mı yok bu modelde
MSİ MAG Coreliquid C360

Alıntıyı görüntüle
Hocam yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama kendi düşüncelerimi söylicem sadece. İşlemci sıcaklığınız gayet normal bu yüzden sıvı soğutmanız çalışıyordur. Bahsettiğiniz olaylar yük altına girdiğinde gerçekleşir diye düşünüyorum bu yüzden stres testi veya oyun testi yapıp kontrol edin

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
ahmet saplı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama kendi düşüncelerimi söylicem sadece. İşlemci sıcaklığınız gayet normal bu yüzden sıvı soğutmanız çalışıyordur. Bahsettiğiniz olaylar yük altına girdiğinde gerçekleşir diye düşünüyorum bu yüzden stres testi veya oyun testi yapıp kontrol edin
prim95 testi yapcağım şimdi hocam

Top Bottom