Arama sonuçları: *

1. AlyseaNN

Çözüldü✓ formattan sonra kasma sorunu

Tam olarak ne yaptığınızı söyleyebilir misiniz değerlerini falan? Aynı sorundan muzdaribim.
  2. AlyseaNN

Ekran Kartı OC Sonrası Ekran Kartında Açılmama

Voltaj vermedim şimdi deniyorum hemen 1607515783 Bulamadım bunları b450mk anakartım 1607516141 Genelde nerede oluyor bu pinler? 1607516484 Lütfen yardım edin bulamadım
  3. AlyseaNN

Rx 5600 xt asus tuf evo vbiosu yapmıştım ama vram hala 1500 mhz gözüküyordu amd adrenalin uygulamasından 1750 mhz yaptım yeniden başlatınca açılmadı ekran 1607515469 1607515482 Voltaja ellemedim
  4. AlyseaNN

Ekran kartı bellek frekansını yani vrami arttırdıktan ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra monitöre ekran gelmedi ve klavye ve mouseada ışık gelmedi. bios piline çıkarıp taktım ramleri çıkarıp taktım ama olmadı. çözüm bilen varsa lütfen acil yardım edebilir mi?
  5. AlyseaNN

ASUS RX 5600 XT TUF EVO BIOS GÜNCELLEMESİ SORUNU

Yukarıdaki arkadaşın demesi üzerine aptallık ettim işte monitöre görüntü gelmiyor bilgisayarın çalışma sesi geliyor ekran kartının ışığı falan yanıyor ama ekran gelmiyor
  6. AlyseaNN

Yaptım olmadı
  7. AlyseaNN

Arkadaşın dediği gibi elle arttırdım reset atayım dedim şuan ekran gelmiyor klavye ışığı gelmiyor ama bilgisayar çalışıyor 1607510402 Yardım edin lütfen ne yapacam ben?
  8. AlyseaNN

Herhangi bir sorun olur diye korkuyorum açıkçası.
  9. AlyseaNN

Donanım Arşivi Sistem 2 bilgisayarına sahibim. Ekran kartımın vBiosunu ilk günden güncelledim ama farkettim ki memory clock (vram) hızı 1750 MHz olması gerekirken 1500 Mhz' de çalışıyor: Bu sorunla karşılaştıktan sonra tekrar vBios güncellemesi yapmaya çalıştım ancak program ekran kartının...
  10. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Evet silip yükledim.
  11. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Ben gerçekten anlamadım Abdullah abi ssdden dolayı değil diyor, itopyayı aradım onlarda 90 dereceye kadar normal diyorlar.
  12. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Chipseti ASUS' un sitesinden mi AMD' nin sitesinden mi kurdunuz acaba?
  13. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

CSGO ve GTA 5, AMD' nin kendi sitesinden önce 20.7.2 yi sonra da tavsiyeler üzerine 20.4.2 yi kurdum. Yine AMD' nin kendi sitesinden B450 chipset kurdum son sürüm. Neyi kaçıyorum merak ediyorum açıkçası çünkü Abdullah abi tamamen yazılımsal bir problem dedi de.
  14. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Format attım tekrar driverları kurdum hala aynı. Pişman oldum gerçekten.
  15. AlyseaNN

Ryzen 5 3600 ve RX 5600 XT CS:GO FPS drop

Takipteyim. Aynı sorun bende de var.
  16. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Benim gördüğüm çok kişi yaşıyor. Umarım yazılımsal bir sorundur.
  17. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

İnşallah düzelir. Bilgisayar geldikten beri oyun oynamaktan çok sorunun neden kaynaklandığını araştırıyorum maalesef.
  18. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Oyunun içinde sürekli yaşanıyor.
  19. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

Abi Chipset, LAN, Audio, Ekran kartı, BIOS ve Ekran kartı BIOS'u güncel. Ancak hala bütün oyunlarda bazen 1 saniyelik donmalar yaşıyorum.
  20. AlyseaNN

Da Sistem 2 Fps Drop!?

1595266413 Valla belki daha da yükselecekti ama ssd belki yanar diye kapattım :D
Top Bottom