Arama sonuçları: *

1. DoğukanYzc

Laptop fan temizliğini nasıl yapabilirim ?

Onu bende yaptım. Fakat çalıştığım yer tozlu. Ekstra olaraktan laptopla gitmek durumundaydım oraya. Bu sebeple fanlar tekrar tozla dolmuş. Ekstra olaraktan termal macun yenileme zamanı da geldi.
  2. DoğukanYzc

Sıkıntılı kısmı da o zaten. Kasa modelini söylememe rağmen bana gelen cevap bu şekildeydi. Bende bu yüzden sormak istedim. Ben de zaten onun dediğinin doğru olup olmadığını da buradaki yazıları okuyarak öğreniyorum. 1724769989 Yani işi anlayan biri olup olmadığını sizlere soraraktan da...
  3. DoğukanYzc

Bi arkadaşımın dediğine göre hp laptoplarda parça farklılığı falan olabiliyomuş dediler o yüzden buraya yazdım
  4. DoğukanYzc

peki macun olarak arctic mx4 mü sıkayım yoksa farklı bir öneriniz var mı ?
  5. DoğukanYzc

Arkadaşlar hp omen laptop kullanıyorum. Teknik desteği aradım. Garantimin bittiğini ve fan temizliği ile termal macun yenilenmesinin yapılmasını söyledim. Fiyat teklif ettiler 3500 TL dediler. Kendim temizlemek istiyorum. Tozlarını vs nasıl alabilirim ? İşlemci termal macun yenilemesini nasıl...
  6. DoğukanYzc

Mezuna bırakmak için ne yapmalıyım

Hayır. Hiçbir işlem yapma.
  7. DoğukanYzc

Mezuna bırakmak için ne yapmalıyım

Tercih yapma sadece bu kadar
  8. DoğukanYzc

2. El parça parça toplama tavsiye

Kararsız kaldım şimdi de :D
  9. DoğukanYzc

Özelden yazar mısınız bana ?
  10. DoğukanYzc

Facebook kullanmadığım için oraya bakmadım link atar mısınız bana size zahmet olmazsa
  11. DoğukanYzc

Hocam b450 de aşıyo gibi duruyor
  12. DoğukanYzc

Ben asko isimli kullanıcı için yazmıştım hocam. Sizin mesaja etiket attıysam kusura bakmayın 1722431225 Şimdi bana bi anakart işlemci ve ram önerebilir misiniz ? 2. El veya 0 2.el karışık olabilir :)
  13. DoğukanYzc

B550 olur demişsiniz yukarı tarafta. Yani anakartı orda 0 link atmıştınız. 1722429091 https://www.qp.com.tr/amd-ryzen-5-3600-3-6-4-2-ghz-am4-islemci-multipack 2k demiş 0 ürün. 1.5 2 k arası anakart tutsa 1 de ramler tutsa biter sanırım
  14. DoğukanYzc

980 ti ekran kartına sıkıntı yaratır mı peki ?
  15. DoğukanYzc

Hocam 3 4 senelik beni götürmesi lazım en az. Laptop var ama masaüstü şart şu durumda. 1722428580 Kasa psu ssd her şey var. Sadece 3 parça yok Anakart İşlemci Ram 1722428611 Anakart önerir misiniz? Ve ram
  16. DoğukanYzc

700W psu var hocam ondan dolayı sıkıntım yok sadece mesela b550 0 olarak alırım. 2.el de işlemci alırım ama 1600af olur. Ya da 2.el 3600 falan alırım ama anakartta 2. El olur hangisi daha mantıklı ?
  17. DoğukanYzc

Psu var elimde hocam dediğim gibi sadece 3 parçam eksik anakart işlemci ram 1722426949 1600 artık eskimedi mi hocam 3600 veya 5500 nasıl olur ?
  18. DoğukanYzc

Arkadaşlar 5-5.5k arası bir bütçe ile anakart işlemci ram olarak nasıl bir şey toplanabilir? Oyunlarda kasmayacak şekilde istiyorum. Amd intel farketmez beni 2 3 sene götürsün yeter. Oyunlarda bana 144 fps üstü verse çok güzel olur. Ekran kartım:980Tİ poseidon işlemciyle darboğaz yapmayacak...
  19. Anakart+işlemci+ram arıyorum

Anakart+işlemci+ram arıyorum

İ5 11400f ryzen 5 5500/5600 16 ram Anakart(işlemciye göre değişir) Satın alıcam arkadaşlar arıyorum. Ankara içi varsa yazabilir mi ? (Görseli temsili koydum)
  20. DoğukanYzc

1.370 Milyon ile 2 yıllık bölüm önerisi

Aynen öyle sağlık ve teknolojinin hiçbir altyapısı mantıken duramaz.
Top Bottom