Arama sonuçları: *

1. Zerkavizs

Çözüldü✓ Mouse Scroll çok fazla kaydırıyor.

Mouse Scroll'u çok aşağı kaydırıyor. Yani "çok" dediğim 10 kat fazla değil ama 2 satır fazla kaydırıyor. Mouse Scrollu'nun hassasiyet ayarını yapabiliyor muyuz?
  2. Zerkavizs

Öneri (ÇÖZÜLDÜ) Valorant kamerayı çevirince piksek piksel oluyor.

Teşekkür ederim fakat yanlış anlamışsınız. Ayarları zaten sıfırladım fakat hala kamerayı döndürürken/hareket ederken ghosting gibi pikselleşme oluyor. 1725713294 Hallettim bu arada. AMD görüntü düzeltme (Nvidiada'da var) seçeneğini kapatınca düzeldi.
  3. Zerkavizs

Öneri (ÇÖZÜLDÜ) Valorant kamerayı çevirince piksek piksel oluyor.

Oyunun "Game User Settings" dosyasından grafik kalitesini düşürdüm ve oyunda ne zaman kamerayı bir tarafa döndürsem geçiş sırasında pikselleşme oluyor, ghosting gibi düşünebilirsiniz. Oyunu silip, yüklersem kesin düzelir fakat silmeden düzeltmenin bir yolu yok mu? Game User Settings'de eski...
  4. Zerkavizs

Anti Cheat nasıl geçilir?

Öncelikle bir yazılım meraklısıyım Valve'ın Counter Strike tarafında "Hileleri Durdurmama" adıyla ünlü olduğu, Anti Cheat başarasızlığı ilgimi çekti. Yani Anti Cheat nasıl atlatılır? Hile koruma yazılımına yakalanmadan nasıl çalışabilir? Riot Vanguardı bile geçenler var. Nasıl oluyor? Bu işler...
  5. Zerkavizs

Yardım İnternet Önerisi lazım.

Sıkıntılı olsa şükrederim diyeyim siz anlayın hocam xD
  6. Zerkavizs

İsabey bırakın Bursayı, Türkiye'den saymak bile mütevazılıktır hocam. :kekw: İsabey'de yokmuş zaten, şimdi baktım. :/
  7. Zerkavizs

Bursa'da vardır da İsabey'de var mı acaba? :kekw:
  8. Zerkavizs

Yardım 800TL KULAKLIK ÖNERİSİ ACİL!

malesef maksimum bu benden. 1724755345 ikolojik15 kodu ile 850TL'ye sipariş ettim hadi hayırlısı..
  9. Zerkavizs

gym supplement önerisi

BCA tavsiye etmem. Kendi kilonda kırmızı et ve bazı yeşillikler yeterli olacaktır. Whey Protein gibi Protein ürünleri ve Kreatin ürünleri kesinlikle tüketebilirsin. Protein Ocean ve HİQ gibi türk markası güvenilir ve kaliteli ürünler var. Şahsen ben HİQ tercih ederdim. Kesin biliyorsundur...
  10. Zerkavizs

Evet malesef Türk Telekom kullanıyorum, fakat paket hakkında bilgim yok ama Modem modelini biliyorum.
  11. Zerkavizs

Malesef yok altyapı. Altyapıyı getirtmenin bir yolu var mı acaba? Ücreti varsa para ileyse getirtebilirim.
  12. Zerkavizs

altyapı yok kanka ya Bursayı biliyorsan isabey deyim diyim sen anla xD
  13. Zerkavizs

Yardım 800TL KULAKLIK ÖNERİSİ ACİL!

Valorant oynuyorum, Edit yapıyorum yani genel kullanımı yüksek bir Kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
  14. Zerkavizs

Güvenilir VPN önerisi lazım.

Bunlar DNS ayarları mı? Benim Japonyaya bağlanmam lazım da.. 1723817291 VPN için her ay para veremem gibi duruyor. Fakat yine de bir bakacağım teşekkür ederim.
  15. Zerkavizs

Başlıkta gördüğünüz üzere internetimi değişmem lazım. İnternetin maks. 15.57mbps download 3.52mbps upload gördüm. Aşağıya bıraktığım fotoğrafta Valorant indirirken test çaptım ve çektim zaten normalde kaç mbps'de gezdiğini yazdım oradan bana bir öneri yaparsanız sevinirim. MAKS BÜTÇEM: AYLIK...
  16. Zerkavizs

Güvenilir VPN önerisi lazım.

Yeni Windosw 11 sistem kurdum. "Virüs yemeyeyim, Pc patlamasın" diye istediğim her şeyi yükleyemiyorum ve bu sebeple güvenilir, sağlam bir VPN arıyorum. Kendi VPN'imi kurmak uğraştırıcı geliyor, o yüzden varsa önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim, iyi forumlar.
  17. Zerkavizs

Yardım Red Devil RX 6800 XT Furmark Test sonuçları iyi mi?

akjsdıansıdnaısd boşuna demiyorum "oda çok sıcak" diye. xD Gerçekten sabah kalkıyorum "Doğdu güneşim" diyorum :kekw: Hani güneş sistemimizdek bütün gezegenleri topla, yinede hepsi, toplamda benim totomdan daha çok güneş ışını yememiştir asıdhbaıusdhaısd 1723789091 Ama kartta sıkıntı yok değil...
  18. Zerkavizs

Sabah "biraz daha" serin oluyor diye kartı tekrar teste soktum. Bana hava sıcaklığından dolayıymış gibi geldi? Çünkü 10 derece fark var ve süre, ayarlar falan aynı.
  19. Zerkavizs

"Ev Bursa'da etrafı "Tarla" olan bir alanda olunca + bir de güneş gün içerisinde 7 saat camımdan içeri bakarken, sıfır hava akışıyla normaldir" diye düşünmedim değil. :kekw: Fakat yine de ne olur, ne olmaz soğuk havalarda bir Furmark testine daha sokacağım kartı. :)
  20. Zerkavizs

İlk fırsatta deneyeceğim! Evdeki bütün Camları, Kapıları açmama rağmen odamda "Sauna" gibi bir hissiyat var, Hava Akışı çok kötü odada. Yani Ekran Kartının ısınma problemi olacağını kabul edebilirim bunda bir sıkıntım yok fakat doğruyu bilmek istediğimden dolayı "Oda mı sıcak, yoksa ekran kartı...
Top Bottom