Arama sonuçları: *

1. O

Ryzen 7 3700x stok fan

Kutulu satılan işlemcilerden stok fan tabii ki çıkar. Sadece tray işlemciler stok fan olmadan satılır
  2. O

İşlemci değişimi sonrası windows açılmıyor

Merhabalar az önce R5 2600X olan işlemcimi R5 3600X e yükselttim bilgisayarı açtığımda Windows logosuna kadar gelip oracıkta tıkanıyor ve bilgisayar açılmıyor logonun altında halka biçiminde dönen noktalar dakikalarca dönmeye devam ediyor. Eski işlemcimi taktığımda ise sorun çözülüyor. Yeni...
  3. O

kontakt spray ile işlemci silinebilir mi?

Merhabalar termal macun sürerken fazla kaçırmamdan dolayı işlemcimin bazı pinlerine termal macun bulaştı PC açılıyor fakat RAM'ler ile iletişim kuramadığı için 16 GB olan RAM'imi 8 GB olarak kullanabiliyorum ne yazık ki. Yağsız kontakt spray ile temizlenmesi mümkün müdür? Zira fırça veya başka...
  4. O

16 GB RAM 8 GB kullanılabilir sorunu

win 10pro kullanıyorum format da attım düzelmedi yine
  5. O

Ramleri 1-2 slota taktım ve 16gb olarak çalışıyor şuan sistem. 8GB Çalışmasından iyidir yine de teşekkür ederim daha iyi bir çözüm bulana kadar böyle kullanacağım.
  6. O

Ben direk yeni anakart aldım. Bu vesile ile tüm sistemi söküp baştan sökmüş oldum zaten. Fakat bir faydası olmadı. Ama 1-2 veya 3-4 e takmayı deneyeceğim şimdi bakalım ne olacak :D
  7. O

Hayır onun ile alakası yok. 16gb ramden nerde görülmüş 8gb sisteme ayırıldığı :D
  8. O

Dediğinizi tam olarak anlayamadım. Bağışlayın beni lütfen.
  9. O

Merhabalar işlemci fanı değiştirdim PC'yi açtım baktım 16 GB RAM 8 GB kullanılabilir yazıyor. Sistem 16 GB RAM takılı olduğunu görüyor fakat 8 GB kullanılabilir olarak gözüküyor arkadaşlar. İşlemciyi çıkarıp baktıgımda pinlere birazcık termal macun bulaştığını gördüm. İşlemci ile RAM'ler...
  10. O

ANAKAR SEÇİMİM NASIL OLMALI

Asrock b450m steel legend alabilirsin
  11. O

Alınabilecek ucuz mouse ve klavye önerisi

Gamerpower ursa10000 James Donkey 612 İkisini de csgo için kullanıyorum ikisinden de en ufak bir şikayetim olmadı şuana kadar fiyatlarının Allahı olduklarını söyleyebilirim. Faceit lvl7 rankım supreme bu arada (:
  12. O

Pc toplucamda yarım sizce iyi mi?

Biraz daha para biriktirip ram i (1x8) den (2x8)'e çekerek 16gb yaparsan ryzende performans artıcaktır. Şiddet ile öneririm.
  13. O

Ekran kartı tavsiyesi

Rx580 öneririm.
  14. O

Sistemime ekran kartı update önerisi

Donanım arşivin yayınladığı uber kasaya sahibim. Kısaca sistemim şöyle; r5 2600x Apacher panther 16gb 3000mhz (2x8) ram Zotac gaming gtx1660super Asrock b450m pro4 Toshiba ocz 240gb ssd ekran kartı updatesi yapacağım önerileriniz nedir?
  15. O

Yeni alacağım sistem alınır mı ?

İşlemcini r5 2600 veya 2600x, ramini ise dual olarak çalıştırmak için bir 8gb daha alıp 16 ya yükseltmeni öneririm. Zira dual chanel ram kullanmak ryzende fps çok daha arttırıyor.
  16. O

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Ben babama yıllarca bilgisayar konusunu açmadım bile maddi durumumuz çok iyi Allaha şükür fakat babam asla ve asla oyun oynayıp kendini bitirmen için bilgisayar almam sana dedi hep. Yıllarca külüstür bir leptop ile csgo oynayarak idare ettim fakat fazlasına ihtiyacım oldugunu anlayınca...
  17. O

Dizi Önerisi

The100- yokolmuş dünyada hayatta kalmayı anlatan yapay zeka da dahil olmak üzere oldukça güzel ve sürükleyici bir dizi Stranger things Shameless The walking dead Fear of the walking dead You
Top Bottom