Arama sonuçları: *

1. L

Bu sistemin ederi nedir ?

Merhaba arkadaşlar yeni bilgisayar aldım eski bilgisayarımı satmayı düşünüyorum satıp parası ile yeni bilgisayarıma harddisk ram almayı düşünüyorum Eski sistemim - i5 2400 - 8 GB RAM - HD 7350 1 GB - 240 GB DEPOLAMA Bu sistemi ne kadara ilana koymalıyım ?
  2. L

Bu değerler normal mi?

Arkadaşlar bu değerler normal mi pek bilgim yok 3 4 el valorant attim spike hucum boyle oldu
  3. L

Sistemi TV'ye Bağladım Ama Görüntü Sığmıyor

yeni aldigim sistem geldi kurdum monitorume uymadigi icin tv ye bagladim hdmi ile ama kenarlari ustu aldi sagi solu böyle kaymis gibi duruyor napabilriim lutfen yardim edin
  4. L

İncehesap yurtiçi Kargo sorunu

Ne yapabilirim bu durumda
  5. L

İncehesap yurtiçi Kargo sorunu

Merhaba arkadaşlar geçen hafta almış olduğum hazır sistem bu sabah incehesap tarafından kargoya verilmiş mail geldi siparişiniz kargoya verilmiştir diye kargomu incehesap kargom nerede kısmından takip ediyordum 2 3 saat takip etttim sorun yoktu son 2 saatir kargom neredeye gidiyorum böyle bir...
  6. L

İncehesap cumartesi günleri kargolama yapıyor mu

Merhaba arkadaslar carsamba gunu bir hazır sistem aldim persembe gunu montaj yapılıyor diye sms geldi ardindan 2 saat sonra siparisiniz paketleme aşamasına geçilmiş olup tahmini kargoya teslim tarihi 2 iş günüdür dediler Cumartesi pazar günleri kargolama yapıyorlarmı yani tahmini de belirttigi...
  7. L

Ryzen 5 4500 alınır mı? (MSI Aero GTX 1050Ti 4GB ekran kartım var)

Bro bende yeni sistem aldim senin ozelliklerinle ayni aldigim sistem amd 3 1200 8 gb ram rx6400 240 GB ssd Sen şuan kullandığın sistem ile kaç fps alıyorsun valorant da yada gta v ets2 de
  8. L

Bu sistemle kaç fps alırım

Amd Ryzen 3 1200 RX 6400 4 GB 8 GB RAM 240 GB SSD Gta V , Valorant sa arkadaslar yeni sistem aldim ustte yazdim bilgilerini bahsettigim oyunlarda kaç fps alırım sistem ile yardımcı olursaniz sevinirim 👍 not (ram i ileriki zamanlarda 16 yapabilirim)
  9. L

Hazir sistem ne zaman geliyor

İncehesap üzerinden Çarşamba günü hazır sistem almıştım 5 iş günü içerisinde testler montaj vb yapılıp kargolanır dendi bugünde mesaj geldi siparişiniz montaj aşamasında olup tahmini kargoya teslim tarihiniz 4 iş günüdür dendi hangi gün veya kaç gün içinde elime ulaşır acelesi yok fakat...
  10. L

yeni sistem aldim yardimci olabilirmsiiniz

İncehesap üzerisinden hazır sistem aldım ne süre de gelir ve bir sorun olurmu Sitelerinde 16 00 dan once verilen kargolar sırayla gönderilir diyordu bileniniz varmı
  11. L

Pc DDR 3 ama gddr5 bir ekran kartı alicagim sorun olur mu

1500 tl ye ekran kartı onerebilirmisiniz DDR 3 olup sorun cikartmiycak guzel bi kart varmi bildiğiniz
  12. L

Uyar da bir sorun çıkarır mi anakartimin ismini nasil öğrenebilirim ve ekran kartiyla performansım nasıl olur kart guzel mi linkimi biraktim alicam ona gore 1661806085 Takılır da yani hani DDR 3 alicagim gddr5 darbogaz gibi bir sorun cikarirmi anlaminda dedim ve Kart güzelmi linkni biraktim...
  13. L

Ekran kartı alicam https://www.n11.com/urun/turbox-nvidia-geforce-gtx-750-pirate-myth-s-2-gb-gddr5-128-bit-ekran-karti-1511653?magaza=uygunurunal Sistemim İ5 2400 8 GB DDR3 RAM HD 7350 Alicagim ekran kartı iyi mi VALORANT da suan 60 70 fps aliyorum ekran kartini alinca kac alirim ve gddr5...
  14. L

gt 730 ekran kartli sistem nasil

https://ty.gl/zkfbji5c91 GT 730 4 GB ekran kartını alicagim size danismak istedim 😊 Sistemim İ5 2400 8 GB RAM HD7350 fazla oyun oynanıyorum valorant bi kac dusuk oyun vs oynuyorum sadece performansım nasıl olur GT 730 u alırsam sistemim böyle olucak İ5 2400 8 GB RAM GT 730 4 GB...
  15. L

gt 730 4gb alsam performansım nasıl olur

1200 tl
  16. L

gt 730 4gb alsam performansım nasıl olur

sistemim i5 2400 8 gb ram hd 7350 1gb valorantta düşük ayarlarda ve kendi yaptığım ayarlarda 60 -80 alıyorum düştüğüde oluyor gt 730 4 gb alsam performansım nasıl olur ve pc min kac w oldugunu bilmiyorum kasanın içinde de dışında da 100v - 240v 50Hz - 60Hz yazıyor
  17. L

i5 2400 işemcim hd7350 1gb ekran kartım 8gb ram nasıl

kasanın içindeki yazılara baktımda 50 - 60 hz altında çince biseyler sonra 100 - 240 v fln yazıyor
  18. L

nerden bakılıyor bilgim yok
  19. L

başlıkta yazdığı gibi özelliklerim var valorantta düşük ayarlarda ayar ayaparak 60-80 fps arası alıyorum 1000-1700 tl bütçem var neyi değiştirsem daha çok fps alırım ekran kartımı işlemcimi ve bütçeme göre önerir misiniz?
Top Bottom