Neler Yeni

Pc DDR 3 ama gddr5 bir ekran kartı alicagim sorun olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay
Ekran kartı alicam

Sistemim
İ5 2400
8 GB DDR3 RAM
HD 7350
Alicagim ekran kartı iyi mi VALORANT da suan 60 70 fps aliyorum ekran kartini alinca kac alirim ve gddr5 oldugu icin herhangi bir sorun cikartirmi

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her anakarta ekran kartı uyar, 20 sene önceki anakart değilse tabi. :D
Uyar da bir sorun çıkarır mi anakartimin ismini nasil öğrenebilirim ve ekran kartiyla performansım nasıl olur kart guzel mi linkimi biraktim alicam ona gore
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam pcl expres girşi olan her anakarta yeni ekran kartları takılır
Takılır da yani hani DDR 3 alicagim gddr5 darbogaz gibi bir sorun cikarirmi anlaminda dedim ve Kart güzelmi linkni biraktim performansım nasıl olur sistemimin özelliklerine göre bakarmisiniz bi ona göre alicam 😊

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam ramde darboğaz olmaz esski işlemcilerden pek anlamam ama işlemci darboğazı olabilir bence oyun perfarmansını katlamak istersen 2?8 yap yani 1 98 gb ram daha al ddr3 ikinci el baya ucuz

SwindLers

80+
Uyar da bir sorun çıkarır mi anakartimin ismini nasil öğrenebilirim ve ekran kartiyla performansım nasıl olur kart guzel mi linkimi biraktim alicam ona gore

Takılır da yani hani DDR 3 alicagim gddr5 darbogaz gibi bir sorun cikarirmi anlaminda dedim ve Kart güzelmi linkni biraktim performansım nasıl olur sistemimin özelliklerine göre bakarmisiniz bi ona göre alicam 😊
Darboğaz yapabilir ben pek bilmiyorum ama olabilir onun bilincinde ol yani, ddr3 anakarta takınca bir problem çıkartacağını sanmıyorum ama daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olucaktır, para biriktirip iyi bir bilgsayar alsan daha mantıklı bence.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam ramde darboğaz olmaz esski işlemcilerden pek anlamam ama işlemci darboğazı olabilir bence oyun perfarmansını katlamak istersen 2?8 yap yani 1 98 gb ram daha al ddr3 ikinci el baya ucuz
8gb ram

Darboğaz yapabilir ben pek bilmiyorum ama olabilir onun bilincinde ol yani, ddr3 anakarta takınca bir problem çıkartacağını sanmıyorum ama daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olucaktır, para biriktirip iyi bir bilgsayar alsan daha mantıklı bence.
ramde çıkmaz işlemcide çıkabilir

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Dr Luciano
Ekran kartı alicam

Sistemim
İ5 2400
8 GB DDR3 RAM
HD 7350
Alicagim ekran kartı iyi mi VALORANT da suan 60 70 fps aliyorum ekran kartini alinca kac alirim ve gddr5 oldugu icin herhangi bir sorun cikartirmi
sorun olmaz...

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
1500 TL ye ekran kartı onerebilirmisiniz DDR 3 olup sorun cikartmiycak guzel bi kart varmi bildiğiniz
hocam o ekran kartı belleğiyle ilgilili DDR 3 ile gddr5 farklı şeyler sıkıntı çıkmaz gddr3 alırsanız performans düşer biri ekran kartının belleği biri bilgisayarın ana belleği alakasız şeyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Ekran kartı alicam

Sistemim
İ5 2400
8 GB DDR3 RAM
HD 7350
Aga kimse de bir şey dememiş .Turbox alınmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,029
Üyeler
141,518
Son üye
Zymnax
Top Bottom