Arama sonuçları: *

1. S

30-40K arası Laptop Önerisi

yani hikayeli oyundan çok lol valo cs oynuyorum ve gta ile fivem oynuyorum bir tık sıkıntı yaratır o zaman öneriniz varmı acaba
  2. S

i5-12450hx tercih etmeyeceğim tercihim o yönde değil zaten ama 2. bilgisayar olcağı için çok üst segment bir ürün olmasınada gerek yok para artarsa nintendo sw alma ihtimalimde var 2 ayda bir şehir dışına gidiyorum o zaman kullancam ve üniversiteye gittiğimde orda kullanıcam günlük kullandığım...
  3. S

Mesela benim atıklarımdan ziyade niye bunu tercih etmeliyim 12. nesil sorunlu bir nesil diye hatırlıyorum ve kendine çok bir şey katamadığını düşünüyorum 20 watt bu kadar önemlimi
  4. S

fiyatı yüksek geldi hp victusda aynı özeliklerde olan bilgisayarla arasında 5-8 bin fark var 20 watt için bu fark vermeye değermi
  5. S

Merhaba arkadaşlar üniversiteye gidiyorum ve şu anki laptopların ucuzlamasından kaynaklı Gaming laptop alıp kenara koymak mantıklı gelmeye başladı doğrumu düşünüyorum bilmiyorum taksitle alıp ana masaüstünün yanına hem seyahetlerde kullanmak hem de üniversitede kullanmak için istiyorum. bütçe...
  6. S

Çözüldü✓ Acil İşlemci önerisi hediye olacak ondan iyi olması lazım

Merhaba değerli forum arkadaşlarım bu hafta 24'dü kara cuma ve bu yılın son büyük indirimleri yılbaşında riske atmak istemiyorum bi işlemci alacam hazır elimdeki sisteme am4 sistem var ve alabilceğim yarın öbür gün ekran kartı güncelediğimde işlemci masrafı açmayacak şekilde alabileceğim en iyi...
  7. S

Monitörün Ekranında Yuvarlak oluştu

merhabalar eski bir konu biliyorum ama bende aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm veya neyden olduğunu bulabildinizmi
  8. S

Ankara fiber altyapılı eve internet önerisi

Merhaba tavsiyem ilk başta türk telekom süperonline türknet ankarada bu firmalara bakman ardından arıyarak sorgulaman bende ay sonu taşınıyorum ve internet için ilk başta aradığımda kendi sistemlerinden tekrardan sorgulatım ve isteğimi karşılıyanı seçdim internete sorgulayınca 1000 veriyoruz...
Top Bottom