Neler Yeni

Ankara fiber altyapılı eve internet önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ahmet Durmuş
Yarın internet bağlatmaya gidiceğim daha önce de burdan Millenicom önermişlerdi ben yine ne olur ne olmaz diye yine sormak istedim.
Binada 81 mbps altyapı mevcut, taahütsüz ve kotasız bu hızları alabileceğim bir internet önerir misiniz yoksa Millenicom iyi midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baki Kaan Taş
Merhaba tavsiyem ilk başta türk telekom süperonline türknet ankarada bu firmalara bakman ardından arıyarak sorgulaman bende ay sonu taşınıyorum ve internet için ilk başta aradığımda kendi sistemlerinden tekrardan sorgulatım ve isteğimi karşılıyanı seçdim internete sorgulayınca 1000 veriyoruz diyorlar ama daire ve katı söyleyince telefonda 100 diyorlar telefonda görüşerek daha kesin bilgi alarak karar vermen daha iyi olur ama bence ya türk telekom yada süperonline

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,478
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
81 MBPS fiber değil VDSL'dir o.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
Yarın internet bağlatmaya gidiceğim daha önce de burdan Millenicom önermişlerdi ben yine ne olur ne olmaz diye yine sormak istedim.
Binada 81 mbps altyapı mevcut, taahütsüz ve kotasız bu hızları alabileceğim bir internet önerir misiniz yoksa Millenicom iyi midir?
Digerlerinde kac cikiyor sorgulamada hepsi 81 mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ahmet Durmuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
Doğrudur onu çok anlamam ama işte 81 mbps altyapı var ona göre internet önerebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kimisi 81 kimisi 83 gösteriyor
En ucuzunu al

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,621
İsim
Kadir
Millenicom dan çok fazla şikayetçi olan var ben superonline fiberden memnunum ama fiyat artık tuzlu olmuş ben 125 ödüyorum 35 tv plus dahil taahhütüm var martta bitecek güncel fiyatları artmıştır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,826
Üyeler
152,341
Son üye
remendorix
Top Bottom