Neler Yeni

İnternet Servis Sağlayıcları Bilgi Edinme ve Yardımlaşma Konusu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hani tarafsizdin caner. Hani comnet kullanicisiydin sadece caner. Ne yalancı bir adammışsın sen caner. Neden böyle yaptın. He. Ayrıca "İSS önerileri hakkında konular artmaya başladı" diyorsun ya kardeşim. Günde 3 konu sen açıyorsun hem de her forumda, senden başka açan da yok. Allah aşkına gözlerimi ağrıtmaktan VAZGEÇ.
🤦‍♂️🤦‍♂️

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Merhabalar bu hafta başka bir internete geçmeyi düşünüyorum şuan Türktelekomun 16 mbps İnternetini kullanıyorum

comnet uygulamasından başvuru yaptığımda paket çıkıyor ve devam ettiğimde modem seçimi yapmamı istiyor ben şuan Türktelekomun modemini kullanıyorum comnete geçersem bu modemi kullanabilir miyim yoksa alırlar mı ? @Gri Caner

Diğer sorum ise @Kürşat Kütükçü ye olacak
Hocam siz turknet kullanıyorsunuz ya da kullanmışsiniz sizce Türknete geçmeli miyim altyapım var mı bilmiyorum ama Türktelekom kullandığım için geçiş yapabilirim diye düşündüm
kanka senin bir adres vardıya esenyurtta olan o artık yok

etnetalw

80+ Bronze
Bir şey soracağım. Firma sorun çıkarmaz mı şöyle demezler mi "sesli onayınız var imza gerekmiyor" vs.
Merhabalar,
Soru sormak hakkım olduğu için cevap vermemekte hakkınız. Sizlere ufak sorum olcak tabii ki cevap verebilmekte özgürsünüz..

Comnet çalışanımısınız merak ediyorum? Coğu forumda comnet logolu kişiler var ve comnet kullanıyor bir garip geldi? 2. Facebook comnet yoneticiside. Coğu forumda comnet konularında mevcut.

Saygılarıma. İyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizi de etiketlenecekler listesine alayım mı?
Sorun değil alınabilir. Tercih sizlere ait. Konu sizin konunuz.
Türktelekom-Millenicom-Türknet alanında aboneliğim olmuştur hali hazırda aktif. Millenicom-Türktelekom abonesiyim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sorun değil alınabilir. Tercih sizlere ait. Konu sizin konunuz.
Gelecek olan bildirimlerden rahatsız olursanız almayayım diye sormuştum.

Comnet çalışanımısınız merak ediyorum? Coğu forumda comnet logolu kişiler var ve comnet kullanıyor bir garip geldi? 2. Facebook comnet yoneticiside. Coğu forumda comnet konularında mevcut.
18 yaşında tıp okumak isteyen biriyim. 3 yıldır bu forumun üyesi olup farklı farklı kategorilerde aktifliğim bulunmuştur.
Comnet çalışanı olsam sırf Comnet överim. Başka bir şekilde aktifliğim de kalmaz. Ama Xcloud, din, felsefe, Linux gibi farklı farklı kategorilerde aktifliğim bulunmaktadır. Comnet pp'sini basit ve sade olduğu için seçtim. Ekstrası yok.
Üstelik Comnet çalışanı olsam rakip firmaları önermem ki.

etnetalw

80+ Bronze
Gelecek olan bildirimlerden rahatsız olursanız almayayım diye sormuştum.
Sorun değil. Bir bireysel aktif müşterileri olarak uzun kullanım deneyimli olarak tabii ki uygun gorursem cevap verebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

18 yaşında tıp okumak isteyen biriyim. 3 yıldır bu forumun üyesi olup farklı farklı kategorilerde aktifliğim bulunmuştur.
Comnet çalışanı olsam sırf Comnet överim. Başka bir şekilde aktifliğim de kalmaz. Ama Xcloud, din, felsefe, Linux gibi farklı farklı kategorilerde aktifliğim bulunmaktadır. Comnet pp'sini basit ve sade olduğu için seçtim. Ekstrası yok.
Üstelik Comnet çalışanı olsam rakip firmaları önermem ki.
Hmm.? Anladım aklımda soru işareti ortadan kalmış oldu.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hmm.? Anladım aklımda soru işareti ortadan kalmış oldu.
Comnet önermemin tek sebebi var. İnsanımın cebinden az para çıksın. TT'ye fazla fazla para kaptırmasın. Altyapısı kötü olan adama Comnet önermiyorum tabi ki. Altyapın kötüyse TT kullan, milleni kullan. Ama altyapında sorun yoksa Comnet öneririm. Çünkü ucuz abi .

RaMo55

80+
Comnet önermemin tek sebebi var. İnsanımın cebinden az para çıksın. TT'ye fazla fazla para kaptırmasın. Altyapısı kötü olan adama Comnet önermiyorum tabi ki. Altyapın kötüyse TT kullan, milleni kullan. Ama altyapında sorun yoksa Comnet öneririm. Çünkü ucuz abi .

Sadece ucuz mu ?
Kaç tane firmanın mobil uygulaması var veya kaç tane firma Telekom alt yapısı ile 1000 mbps veriyor ?
Kaç tane firma özellikle marmara bölgesinde Comnet gibi ping değeri veriyor ?
Riota direk peering var google var youtube var facebooka var. Var da var kaç tanesinde bunlar var sadece Telekom ile gidiyorlar...

4 Tane firma hariç kendini geliştiren büyümek isteyen başka firma göremiyorum ancak kendi ceplerini düşünürler.
COMNET,TÜRKNET,GİBİRNET,NETSPEED Ben bunları tavsiye ederim. Hepsinin artıları eksileri mevcut...

Peering inanmayan filan olursa cevaplasın atayım :)

Biri çıkıyor Comnet kötü diyor ya da x firma kötü diyor :) Kardeşim neye göre kötü bir detay ver bana senin alt yapın ile herkesin alt yapısı aynı mı herkes aynı yerde mi oturuyor.. Hiç bunları düşünme yok.

Ben size yukarıda saydığım firmalar dışında niye diğerleri kötü olduğunu sayabilirim ama siz kötü dediğiniz firmaların direk karalama peşindesiniz. Yazık günah

Örnek bir test sonucu bırakıyorum :)
Varsa bu değerleri verebilecek baba yiğit firma buyurun atabilirsiniz. 2 Senede bu hizmeti kaç tane firma verebilir.

- Firmanın en büyük eksiği temsilcidir başka bir eksik görmüyorum oluşan arızalar genel sorunlar vb gelip geçici şeyler hepsinde oluyor. Firmalar pinge peeringe yurt dışı çıkışına önem vermeli yoksa Telekoma muhtaç kalırız.

1673259579136.png

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben size yukarıda saydığım firmalar dışında niye diğerleri kötü olduğunu sayabilirim ama siz kötü dediğiniz firmaların direk karalama peşindesiniz. Yazık günah
Ben de bir Comnet abonesiyim. Neden bana çemkiriyorsunuz anlamadım.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,358
İsim
.
Turknet hakkında arkadaşlara yardımcı olabilirim. Soru sormak isteyen sorabilir.

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Koray Yıldız
TTde taahhütü uzatma oluyor mu aynı fiyattan? Zamlar yağmadan uzatalım diyorum ekimde bitiyor, şu an 24mbit 110tl sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,818
Üyeler
140,558
Son üye
dekulows
Top Bottom