Arama sonuçları: *

1. I

HP Victus 16-S0063NT ekranı sürekli açılıp kapanıyor.

Merhaba dostum. Muhtemel anakart arızası olabilir eğer laptop sorunu artarsa yetkili servisi arayıp şikayetini iletmeyi unutma çünkü çok yardımcı oluyorlar. Benim bu problemden bir gün sonra laptop komple kapandı açılmadı bu yüzden destek hattını aradım her türlü yolu denedik ama açılmadı. En...
  2. I

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum. Bu servise götürme işi nasıl oluyor? Nereye götürmem gerekli?
  3. I

Tamam TV ye bağladım.
  4. I

hocam yine oluyor ya nedir bunun çözümü
  5. I

hem priz için hem de pil için kapak kapatıldığında hiçbir şey yapma diye ayarladım. Şimdi bakacağım bu kapanma tekrar olut-yor mu diye çünkü bu kapanma bazen oluyor. Geri dönüş için teşekkür ederim. Sorun geçerse bilgi veririm.
  6. I

Merhaba arkadaşlar. Laptopu kullanırken ekran siyah oluyor, düzeliyor; bazen de klavye ışıkları gidiyor ama laptop çalışmaya devam ediyor. Arada sırada ekran siyah olup düzeldiğinde laptop kendisini uyku durumuna alıyor. Bazen de ekran gözüküyor ama çok silik bir şekilde. Kendi paylaştığım...
  7. I

Yardım Dying Light oyununda save almıyor.

Arkadaşlar Epic Gamesten Dying Light Definitive Edition oynuyorum. Oyunun %51'ini bitirmiştim ama bir anda oyun save almamaya başladı. Yatakta uyuyorum, birkaç görev yapıyorum ama yine de save almıyor. Diskte yeterli alan da var yani save in silinmemesi lazım. Yardım edebilir misiniz lütfen...
Top Bottom