Arama sonuçları: *

1. PoopKiller

Öneri Bütçenizi Söyleyin Laptop önereyim (2)

5000 tl (dalga geçme)
  2. PoopKiller

Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Başlamıyor

internetteki çözümleri denedim fakat olmadı çift tıklıyorum, yönetici başlatıyorum fakat sadece fare dönüyor ve oyun açılmıyor (duvar kağıdını görmezden gelin)
  3. PoopKiller

Bosnada Hayatta Kalınırmı?

Bosnada Hayatta kalmak mümkünmü ve kapım zorlanmadan 1 gece atlatmak mümkünmü? ona göre bosnaya gitcem
  4. PoopKiller

Laptop'umda Soğutucu olmasına rağmen 90 dereceye çıkıyor

amd ryzen 5 7000 series 1728663053 amd readon grapichs amd ryzen 7000 series
  5. PoopKiller

gaming laptop önerisi

trendyoldan alma zaten ama eğer bütçeni zorlarsan lenovo 9i al
  6. PoopKiller

90 derece oyunda 95'e de çıkıyor korkudan çok kullanamıyorum 1728661094 acer espire 3 15
  7. PoopKiller

ne yapmam gerek şimdi? gerçekten normal dururkende ısınıyor ve eminim virüs yüklemedim avg premiumda aldım
  8. PoopKiller

yeni aldım daha 1728660194 böyle bişi
  9. PoopKiller

gaming laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/msi-thin-gf63-12ve-083xtr-intel-core-i5-12450h-16gb-1tb-ssd-rtx4050-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00004461G7?magaza=GumusBilisimComTr
  10. PoopKiller

pc ye sırf ısındığı için soğutucu aldım fakat hiçbir etkisi yok (model acer espire 3 15) (soğutucu 6000 rpm)
  11. PoopKiller

Birisi Tüm hesaplarıma ve gmailime erişmeye çalışıyor

nasıl eklicem doğrulama
  12. PoopKiller

sıfırlama derken format işte yazılımı kökten silip yeni yazılım yükledim 1728308199 nasıl yapcam?
  13. PoopKiller

7/24 biri her hesabımın şifresini değiştiriyor,giriyor ya da doğrulama atıyor ve ben mail şifresini nekadarda zorlaştırsam yinede tekte giriyor pc'mide sıfırladım bu yüzden ne yapmam gerek!
  14. PoopKiller

Yardım Seçkin Olan Hesap Banlanırsa ne olur

ne zaman maça girsem beni maçtan atıyorlar ve 23 saat ban alıyorum bu yüzden maça giremiyorum
  15. PoopKiller

Yardım Seçkin Olan Hesap Banlanırsa ne olur

Oyunda gereksiz yere çok banlandım ve seçkin almayı düşünüyorum banlanırsam bir şey olurmu ve bu gereksiz banları nasıl durdururum.
  16. PoopKiller

Skibidi toilet 8 li LEGO set 💥 200 TL 💥

⏚⟒⋏ ⊑⏃⌰⟒⋏ ⎅⏃⊬⏃⋏ı⊬⍜⍀⎍⋔ 🔥SS!
Top Bottom