Arama sonuçları: *

1. B

windows 10 deneme sürümü

arkadaşlar hazır alınan sistemlerde w10 kurulu geliyor ya deneme sürümü olarak 1 ayın bitmesine yakın internetten ücretli key alıp windows 10 u devam ettirebilirmiyim,yoksa var olan deneme sürümünü silip yeni baştanmı yapacam herşeyi lütfen yardım
  2. B

2 sistem arasında kaldım

vaybee ilk sistem 5300 tl idi ne bicim artmis.ilk sistemin kasasi hic hava almaz sistemin isinabilir.kasayi spect delta yapabilirsen bunu al.2.sistemin de kasa yanı cam degil plastik.ayrica anakart markasi hakkinda bilgim yok ve daha pahali bi sistem.
  3. B

Yeni Sistem Gelirmi Mayısta

OLABİLİR AMA EKRAN KARTSIZ
  4. B

Yeni Sistem Gelirmi Mayısta

mayıs ayı 4000 tl bandında yeni sistem gelir diye düşünüyorum bayram öncesi taksitleride harçlıklarla öderiz artık ne dersiniz(her önünüze çıkanın elini öpün başka yolu yok)
  5. B

Yeni ssd aldım anlamadığım şekilde fps im csgo da 60 70 ten 10 15 e düştü 20lere bile çıkmıyor

100 kişinin 90 nı youtuberlar da dahil ssd fps etkilemez sadece yükleme hızını artırır derken sen farklı bi çıkış yaptın enteresan
  6. B

Hangi Ekran Kartı ve Vram

tmm sizi dinlicem 1587670377 tmm
  7. B

sadece pubg mobile oynanacak asus rog strix 1650 süper 4gb yeter sanım 2-3 yıl ne dersin
  8. B

arkadaşlar 4 gb ekran kartlarının yeterli olmayacağını söylüyolar,mesela ınvıdıa gtx 1650 super 4gb çok iyi kart bence giriş seviyesi ama 4 gb,rx 570 ve 580 lerinde 8gb olmalarına rağmen(8gb olanları yani)bu ekran kartlarının 8gb vram destekliyemiyeceğini söylüyolar napıcaz 4 gb ekran kartı...
  9. B

DA YENİ SİSTEM 850 DOLAR

aynen bence mouse varsa o da vardır,sonuçta ikiside aynı miktardaydı
  10. B

DA YENİ SİSTEM 850 DOLAR

baba mouse hala duruyor,sistem alanlar diyorki bizim siparişlerde de sadece mouse görünüyor fakat işlemciyle birlikte gelecektir,bunu yazanlarda ilk alanlar sistem yayınlandığında 1587327889 sistemi alanlarda diyo ki mouse duruyorsa soğutucuda gelecektir,sonuçta ikisi beraber veriliyor mouse...
  11. B

DA YENİ SİSTEM 850 DOLAR

Abdullah kardeşim sistem videosunun altınada yazdım görmedin sanırım yada cevaplamadın wraith prism soğutucu olup olmadığını nasıl görecez siparişte kaçincı sipariş olduğumu nasıl bilecem,yada şöyle diyeyim wraith prism soğutucu varsa sistemi sipariş verecem yoksa vermicem bunu nerden...
  12. B

V3.5 vs E2 sen olsan hangisini alırsın

teknobiyotik kendini beğenmiş ukala soru soranları aşağılayan hiç bir eleştiriye tahammülü olmayan bir firma sistemlerinin altındaki yorumları okuyun bu konuda ki şikayetleri görürsünüz,artık o kadar yüzsüzleşmişler ki bu eleştirilere verdikleri cevap şöyle('bundan sonrada aynı tavrımız devam...
  13. B

4000 tl monitörlü sistem

144 mönitörüm var aynı sistemi r5 1600-rx 580 ve 16 gb ram'le aynı ana kartla toplamayı düşünüyorum mesela buff 1680 incehesap,senin kartın daha serin olacaktır
  14. B

pubg mobile bir sistem tavsiyesi

sadece pubg mobile bütçe 3500-3800
  15. B

Sistemim Yeterli Mi?

16. B

o kadar donsun razıyım steam sevemedim sadece fps 50 nin altına düşmesinde,aklımda şöyle bi sistem var ama: r51600+ asus radeon rx 580+b450 m s2h+2*8 16 gb ram 3200 mhz team vulcan+toshıba tr 200 240 gb ssd+kasa rgb'sizde olur birde supply 500 yada 550 watt ne dersiniz
  17. B

Donanın Arşivi En son Atılan Sistem toplama 5.300 tllik pc

aynı şey kasa içinde geçerli,corsair mb 511e yükselttiğinde +540 filan yükseliyo fakat itopyanın başka sisteminde aynı kasayı mb511 e yükselttiğin zaman +290 ben anlam veremedim
  18. B

emülatörde pubg mobile 50/60 fps yüksek ayarlarda 1080 p oynatacak uygun fiyatlı bir sistem tavsiyesi istiyorum şimdiden teşekkür
Top Bottom