Neler Yeni

Yeni ssd aldım anlamadığım şekilde fps im csgo da 60 70 ten 10 15 e düştü 20lere bile çıkmıyor

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tuna
Cs girişte 55°C 10 20 fps hep alirken 57°C tekrar 55°C lere düşüyor ortalama 50°C 60°C arasinda ama hic oyun içinde 60 dereceleri görmeden lobide 70 80 fps 70°C ye kadar cıktı bugün kü testlerde

Toroslu

80+ Bronze
Ben bilgisayarciya yaptirdim yanlis bisey nasil olabilir ne gibi mesela
Driver kurmamış olabilir, SATA bağlantısını yanlış yapmış da olabilir. Ancak işini iyi yapan birisi ise bunlar pek ihtimal olarak görülmemeli, sorun donanımsal olabilir.

oldspace

80+
SSD FPS etkilemez diye biliyorum kendimden örnek veriyim SSD varken CS de ölüm maçına girmek en fazla 5 saniye sürüyordu ama bu değer HDD de ise 15 saniye gibi bir değere çıktı

Toroslu

80+ Bronze

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tuna
Ya bi de pc geldiği ilk gün yani dün bi bildirim geldi pc ye windows defender deN hacktool/win64 sonrasını pek hatirlamiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüklemek için bir program kullandın mı?
Arkadaşlarım driverbooster yükle dedi ama orada başarisiz dedi ekran karti driverina

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ya bi de pc geldiği ilk gün yani dün bi bildirim geldi pc ye windows defender deN hacktool/win64 sonrasını pek hatirlamiyorum

Arkadaşlarım driverbooster yükle dedi ama orada başarisiz dedi ekran karti driverina
Sorun belki bu olabilir o programlar hep yanlış yükler kendiniz yükleyiniz.

BEBELAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ercan duran
Yanlış biliyorsunuz, SSD fps değerlerini etkiler.
Sorun SSD kaynaklı değil gibi tabiiki de. SSD'de arıza olma ihtimali var veya siz yanlış bir şeyler yaptınız.
SSD'yi çıkarıp tekrar deneyin, sorun düzelirse SSD problemli demektir. Olmuyorsa sorun sizde, her şeyi kontrol edin. Yanlış bir ayar, yanlış bir değişiklik yapmış olmanız muhtemel.
100 kişinin 90 nı youtuberlar da dahil ssd fps etkilemez sadece yükleme hızını artırır derken sen farklı bi çıkış yaptın enteresan

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tuna
Sorun belki bu olabilir o programlar hep yanlış yükler kendiniz yükleyiniz.
Kendim önceden yükledim sonra driverbooster yükledim öyle dedi basarisiz diye

Ya lütfen ssd ye giden paraya mi üzüleyim olmayan fps e mi bilemedim oturup ağlıyorum şu an

Toroslu

80+ Bronze
100 kişinin 90 nı youtuberlar da dahil ssd fps etkilemez sadece yükleme hızını artırır derken sen farklı bi çıkış yaptın enteresan
Etkiler deyince aklınıza hemen +40, +100 gibi değerler geldiğinden böyle garipsiyorsunuz, doğal olarak. Onlar da etkilemez derken "genelde" önemsenmeyecek kadar olduğundan dolayı öyle diyorlar, ancak bazı durumlarda bu değişiyor. Sisteme bağlı.

Top Bottom