Arama sonuçları: *

1. S

Ekran Kartları Girilen Değerlerde Çalışmıyor

İki ekran kartıda en düşük ayarlarda çalışıyor, kendi programlarından değişiklik yapmama rağmen sorun devam etmekte Afterburner'da etki etmemektedir. Sistem > Güç ayarlarında AMD High Performance ayarlı CPU 3975 MHZ - 1.15 Volt ile çalışmakta - Rayzen 5 3600x Tüm driverlar güncel.
  2. S

GPU Tweak 2 Değerler Değişmiyor - GPU Tweak 2 Girilen Ayarlara Yanıt Vermiyor

GPU Tweak son 3 sürüm dahil hepsini denedim aralarında aylar var olan varyantlar sorun değişmedi. Afterburner 463 ile deniyorum son beta sürümünden bir önceki sağlam versiyonu onunlada değişen durum yok Gpu Clock MHZ - Memory Clock MHZ hep aynı değerlerde. Yalnız Always 3D Clock seçeneğinde...
  3. S

GPU Tweak 2 OSD'yi Açınca Uygulamalar Kendiliğinden kapanıyor

Arkadaşlar OSD kısmı C++ Redistrouble 2017 x86 ile çalışıyor manuel olarak 2017 x86 yı kurdum, gpu 2 yi silip farklı versiyonlarını yükledim sorun yinede düzelmedi. Çözüm önerecek var mı ?
  4. S

Hemen Hemen Her Uygulama Kendiliğinden Kapanıyor

Sorunu çözebildiniz mi ? Sorunun benim bulabildiğim kadar ki kısmı C++ Visual Studio türevlerinden kaynaklanıyor
  5. S

Bilgisayar her açıldığında ekran kartı ayarlarını manuel girmek

Vega 56 Amd Radeon Software programında altta açıkladığım gibi bir ayar yok mudur ? yada yine uygun ayarları tutturabilirsem Gpu Tweak ile deneyeceğim. Denedim sistem kilitlendi Gpu Tweak ile Amd kartı kontrol edemiyorum Nvidia kartı ayarladım nasıl diye soranlar için > Gpu Tweak II > Apply...
  6. S

Bilgisayar her açıldığında ekran kartı ayarlarını manuel girmek

Bilgisayar her açılıştan sonra ayarlar varsayılana geri dönüyor manuel girmek mecburiyetinde kalıyorum bu sorunun çözümü nedir ? Kullandığım programlar ; Nvidia kart için Gpu Tweak II Amd kart için Amd Memory Tweak
  7. S

XFX RX Vega 56 İçin Su Soğutma Kullanmak Mümkün Olur mu ?

Rig için ekran kartları dışarıda, doğrusu ekran kartı alacak kadar çok tutarsa masrafı, ürünü edinmek doğru olmaz. Cpu soğutma alırsam deneyeceğim olur veya olmaz marka modelini paylaşacağım bu konuya
  8. S

75 derecelerde geziniyor bakımını yapsamda aynı vaziyette ön kapağını açık bırakıp arkadaki saçıda çıkarıp kullanmayı düşünüyorum, işlemci sıvı soğutucuları uyar mı acaba
  9. S

Gpu işlemcisi üzerine takabileceğim su soğutma ürünü var mıdır veya uyabilecek ürün var mıdır ?
  10. S

HDD İçin sata port çoklayıcı aparat veya kablo

Değerli arkadaşlar umarım ki derdimi gayemi anlatabilmişimdir amacım sayıca bir anakartın yetmeyeceği kadar hdd yi tek bir bilgisayara nasıl bağlar ve çalıştırırız şeklindedir. İki yöntem aklıma geldi ya port çoklayıcı yöntemi Diğeri port çoklayıcı kablo yani örneğin 1 erkek giriş ( anakarta...
  11. S

Harddisk birkaç kez çalışma girişiminden sonra duruyor

Arkadaşlar start verildikten sonra harddisk kafası 3,4 veya 5 kez diskin üzerine gelip okumaya çalışıyor ama sonra duruyor nedeni nedir ve çözüm için ne yapabilirim ? Disk için biraz araştırma yaptığımda sorunun pcb den kaynaklandığını düşünerek yeni ' pcb board ' aldım ancak ürün bios replace...
  12. S

Boot Menüsünde windows kurulu m2 ssd gözükmeme sorunsalı

Arkadaşlar herkese selam başlıkta belirttiğim gibi windows kurulu m2 ssd gözükmüyor •Sata Configuration •Boot Menü sekmelerinde hiçbir şekilde yok doğal olarak direkt biosa atıyor sistem bu durumda ; M2 SSD arızalı olabilir mi ? M2 SSD Slotu arızalı olabilir mi ? Veya başka nelerden...
  13. S

UPS Kesintisiz güç kaynağı tavsiyesi

Hocam bütçemiz 1000 tl Edit : belki biraz daha çıkabilirim
  14. S

UPS Kesintisiz güç kaynağı tavsiyesi

Arkadaşlar 1200 Wat değerine Psu lu bilgisayarı ve monitörü elektrikler kesildiğinde 5dk güvenli düzgün kapatmak için kaliteli UPS ye mecburum Ve Ups nin sessiz olmasi önemli hatta fansız 1200Wat değerine kaliteli kaş derken gözden olmayalım
  15. S

Uplay çevrimdışı ol butonu çalışmıyor

Bu hatanın çözümü nedir Fry Cry 4 oyununa şuan internet bağlantısını kesip girmek istediğimde bu olay oluyor uygulamaları çevrimdışına geçmiyor ama buton koymuşlar akıl alıcak iş değil. Anlaşılan internetimizin olmadığı bir durum yaşasak tüm ubisoft oyunlarına girmemiz imkansız. Dns ayarlarını...
  16. S

[Çözüm] Max Payne 3 Dil dosyaları nerede

Ek olarak Max Payne 3'ün Türkçe yaması mevcut Oyunçeviri ekibine bu hizmetten dolayı teşekkür ederim ancak yayınladıkları yama exesinde virüstotal'deki sonuçlar beni memnun etmedi eğer yamayı kurmadan Türkçe oynamak isteyen olursa şunları yapın ; 7z Uygulamasını bilgisayarınıza kurun Yamayı...
  17. S

[Çözüm] Max Payne 3 Dil dosyaları nerede

Arkadaşlar selam oyunun dil dosyaları için çok konu açılmış hepsi cevapsız kalmış bu konuyla ilgili türkçe kaynak bulamadım Dil dosyaları için ; Max Payne 3 > dlc3_pack , dlc4_pack , dlc5_pack ve mode_pack dosyaları içerisindeki gxt dosyalarıdır Max Payne 3 > update.rpf > common > text...
  18. S

RE 7 Gpu aygıt örneği askıya alınmış hatası

Evet arkadaşlar sorunu çözdüm şimdilik Ekran kartına overclock yapmıştım yapılabilecek maksimum overclocktu GPU Boost Clock'ta 25 Mhz düşürdüm buna paralel olarak GPU Voltajıda düşürdüm ve açtığımda aynı sahnede sorun yaşamadım kesin çözüm bu diyebilirim bende işe yaradı İnternette bi kaç daha...
  19. S

RE 7 Gpu aygıt örneği askıya alınmış hatası

Arkadaşlar selam RE 7 oynarken 2 veya 3. Sahnede oyun dondu siyah ekran ve ardından bu hatayı verdi. Pencere modunda ve en düşük ayarlar açtığımda yine aynı sahnede bu hata çıkıyor. Ekran kartı overclocklu işlemci overclocklu. 160 FPS ile oynarken bu hatayı verdi Son zamanda eski pc oyunları...
Top Bottom