Neler Yeni

XFX RX Vega 56 İçin Su Soğutma Kullanmak Mümkün Olur mu ?

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
Gpu işlemcisi üzerine takabileceğim su soğutma ürünü var mıdır veya uyabilecek ürün var mıdır ?

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
bosa para vermis olursun gpu icin sivi sogutucu alcaksan

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bosa para vermis olursun gpu icin sivi sogutucu alcaksan
75 derecelerde geziniyor bakımını yapsamda aynı vaziyette ön kapağını açık bırakıp arkadaki saçıda çıkarıp kullanmayı düşünüyorum, işlemci sıvı soğutucuları uyar mı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
75 derecelerde geziniyor bakımını yapsamda aynı vaziyette ön kapağını açık bırakıp arkadaki saçıda çıkarıp kullanmayı düşünüyorum, işlemci sıvı soğutucuları uyar mı acaba
75 derecelerde yükte ise normal

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
75 derece gayet normal bi sicaklik yukte ise

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
uymaz gpu özel sıvı soğutmasına bayağı para harcamanız lazım kasa modeliniz nedir?

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uymaz gpu özel sıvı soğutmasına bayağı para harcamanız lazım kasa modeliniz nedir?
Rig için ekran kartları dışarıda, doğrusu ekran kartı alacak kadar çok tutarsa masrafı, ürünü edinmek doğru olmaz.
Cpu soğutma alırsam deneyeceğim olur veya olmaz marka modelini paylaşacağım bu konuya

Top Bottom