Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Mavi Ekran Sürekli Mavi Ekran yiyorum

https://drive.google.com/file/d/1Rz5dqXgRUkSi3DBK1V-F5N9dYE1iD-FQ/view?usp=sharing en son güncel minidump dosyam
  2. Bulkyapanobez

https://drive.google.com/file/d/1Rz5dqXgRUkSi3DBK1V-F5N9dYE1iD-FQ/view?usp=sharing 1726518006 Biraz araştırdım ya ram ya HDD diyorlar. 2 ayrı ram modeli kullanıyordum uzun zamandır. Geçenlerde hava soğutma sığmadı diye ram slotlarını değişmiştim galiba ondan oldu. Şuan aynı model ram...
  3. Bulkyapanobez

rüzgar türbini için dişli nasıl bulabilirim

https://ty.gl/wn5tqkw561egw Ya da 3D printer baskı yapanlara ölçü verebilirsin
  4. Bulkyapanobez

Hocam PC açılıyor mu yoksa direkt kapalı mı ne durumdasın
  5. Bulkyapanobez

Asus tuf b450 plus Ryzen 5 2600 Corsair Vengeance 8gb x2 Gskill 8gb x2 Gtx 1660ti
  6. Bulkyapanobez

iki depolama da düzgün çalışıyor gibi çıkart tak da yaptım düzelmedi
  7. Bulkyapanobez

Mavi ekran yediğim için format attım format atarken bile bir ton mavi ekran yedim şuan düzgün gibiydi tekrar yedim durdurma kodu : KMODE_EXCEPTİON NOT HANDLED
  8. Bulkyapanobez

Kule tipi soğutucu önerisi

Kendi kontrolcümde ARGB giriş yok hocam 1726036199 Hem fanları takabilecegim hem de ARGB dönüştürücü desteği olan bir şey var mı hocam ?
  9. Bulkyapanobez

Ryzen 5 2600 OC nasıl yapılır

Öğrenebileceğim bir YouTube videosu vs var mı peki ?
  10. Bulkyapanobez

Hangi oranla arttıracam peki voltaj ve GHZ'i
  11. Bulkyapanobez

2-3 ay sonra almayı planlıyorum zaten hocam.
  12. Bulkyapanobez

Arkadaşlar Ryzen 5 2600 işlemcim var OC yapmak istiyorum. Nasıl yapılır hiç bir bilgim yok. Oc konusunda hiç bilgim yok yardımcı olabilecek varsa çok memnun oluru sistem özelliklerim Anakart: Asus Tuf b450m pro gaming İşlemci : ryzen 5 2600 Soğutucu : Thermalright phantom spirit 120 SE...
  13. Bulkyapanobez

Hocam kardeşim abi ışık da olsun diyince size attığımı aldım. Kargo geldi montajladım fakat benim anakartta ARGB giriş yok RGB var ne yapabilirim? Fan gerçekten büyük ramlerin de büyük olduğu için görseldeki gibi takmak zorunda kaldım
  14. Bulkyapanobez

18 Yaş altı birine kayganlaştırıcı veyahut prezervatif satılır mı?

Hepsiburada falan satıyor ama dert değil brom gider alırsın. Zaten toplum bu konuları konuşmayı sevmiyor kimse sormaz bir şey
  15. Bulkyapanobez

18 Yaş altı birine kayganlaştırıcı veyahut prezervatif satılır mı?

çok sorun ediyorsan trendyol go dan söyle gitsin ama migros gibi bir yere girmediğin sürece alıyorsun
  16. Bulkyapanobez

Hocam konuda da bahsettiğim gibi bu işlemciyi 3-4 ay kullanacam sonra upgrade edip 5 5600x alacam
  17. Bulkyapanobez

Aldım hocam,teşekkürler. :)
  18. Bulkyapanobez

Thermalright TF7 kutu içeriğinden bu macun çıkıyor kullanayım mı yoksa macun alayım mı ? veya bu macun işlemci alana kadar idare eder mi ?
  19. Bulkyapanobez

Bu modele de bakmıştım fakat benim attığım boru sayısından daha fazlaydı. İleride işlemci upgrade yaptığımda daha iyi olmaz mı ?
  20. Bulkyapanobez

Dark Guardian Pro
Top Bottom