Arama sonuçları: *

1. O

Nuroum v11 alınır mı? Alternatif önerisi?

Selamlar, Kick,Twitch vs. yayınlarda kullanılacak bir kameraya ihtiyacım var. Mikrofon kalitesi önemli değil HyperX Quadcast mevcut kameranın mikrofon kullanılmayacak. Önemli olan görüntü kalitesi olacak kısacası. Uygun fiyatlı olmasını istiyorum. Nuroum v11 amazonda yurtdışından geliyor...
  2. O

🔥İndirim 😋Migros çikolatalarda 2 al 1 öde😋

Eyvallah kral kullandım
  3. O

Yurda Tütün Ürünü Sokmak

2018-2020 arası yurtta kalırken ben odada patır patır tütün sarıyodum. Yemekhanenin önünde sigara içerdi herkes. Baya elde sigarayla dolaşıyoduk. Bizi mi tınlamıyolardı yoksa bu yasak yeni mi geldi şaşırdım görünce :unsure:
  4. O

VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı - Güncelleme sonrası

Az önce evde döne döne telefon için olan sim aparatını aradım modemi bile resetledim sen düşün iyiki konu açmışımda global olduğunu gördüm yoksa 1-2 saate format geliyodu herhalde :blobdance:
  5. O

Yardım iki monitörden hangisi ?

Gigabyte olanı kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. 27" çok büyük gelecektir hele alışkın değilseniz. Ben şahsen leptoptan geçtim 24" bile büyük geliyor iyiki 27" almamışım diyorum.
  6. O

He teşekkür ederim benimle alakalı sandım denemediğim şey kalmadı bide güncelleme sonrası olunca :ROFLMAO: o zaman beklemede kalıcaz mecbur.
  7. O

Selamlar, Daha bir kaç saat önce oyunamıştım. Az önce farkettim Amd güncellemesi ve Windows 10'un kendi güncellemesi gelmiş onları yaptım bilmiyorum bir bağlantısı var mı ama ondan sonra Cs:Go'ya girdiğimde dereceliye giremiyorum böyle bir hata alıyorum. İnternetteki çözümleri denedim ama...
  8. O

Rx6600 için uygun işlemci önerisi

R5 5500 ile kullanıyorum öneririm.
  9. O

İphone 11 64 gb 14079₺

Teşhir olan ürünlerini teşhir vs diye belirtmiş bu sıfır galiba ama güven vermedi ya almayı düşündümde
  10. O

5600G APU Sistem Toplama

Ramleri 3600 Mhz tercih etme şansın varsa daha güzel olur. Bildiğim kadarıyla Apu sistemler ramden fazlaca besleniyor ve yüksek mhz ramler daha yüksek fps sağlıyor.
  11. O

F/P Ofis/Oyuncu koltuğu, bel ağrısı için

Selamlar dostlar sonunda sistemimi topladım monitörü çektim evdeki masayı bilgisayar masası olarak değerlendirdim ve yeni almanın hevesiyle kör olana kadar oyun oynuyorum ama bir problem var kırık plastik sandalyede oturmaktan fıtık olucam. Zaten bel ağrısı problemlerim var daha da fena oldum...
  12. O

Bu Fiyata Lenovo G24-20 Alınır mı?

Buna karar kıldım gibi teşekkür ederim yorumları da güzel gibi baktığım kadarıyla
  13. O

Biraz daha üstüne koyarak bunu almak mantıklı geldi kullanan var mı ölü piksel ghosting vs problemleri yok değil mi?
  14. O

Selamlar, Lenovo G24-20 almayı düşünüyorum şuan da 4000tl. Sizce alınır mı ya da bu fiyatı aşmayacak veya daha az fiyata daha mantıklı olacak bir monitör tavsiyeleriniz var mı? Teşekkür ederim.
  15. O

Trendyol satıcılı Rx6600 Pulse almalı mıyım?

AMD Ryzen 5 5500 Gıgabyte B450 M K GoodRam 1TB PX500 Gen3x4 M.2 NVMe SSD (2050MB Okuma / 1650MB Yazma) Kingston Fury Beast 16 Gb (2×8) 3600 Mhz Cl17 Ram Fsp 550W PSU Bıtfenıx NSE-300 Kasa
  16. O

Trendyol satıcılı Rx6600 Pulse almalı mıyım?

Selamlar, Son parçam olan ekran kartını da Bu linkteki Trendyol'dan 5.400'e alıcam. Mantıklı bir hareket olur mu? Daha ucuzu var mı başka bir sitede bulamadım. Ya da onun yerine şurada şu indirimde dediğiniz bir kart var mı 200, 300 eksik yada fazla? 2. el düşünmüyorum 0 olsun kafam rahat olsun...
  17. O

F/P Kasa-Psu Önerisi Hemen Alacağım

Aynen bunlardı hocam attığın çok teşekkür ederim sen bunları öneriyorsan en iyisi bunlardır (y)
  18. O

Sistemi nasıl güçlendirebilirim?

10 Bin bütçe mevcutsa bence bu sistemi elinizden çıkartıp 10 Binin üzerine ekleyip güzel bir sistem alabilirsiniz diye düşünüyorum. Hele de fırsat sistemler vs yakalarsanız tadından yenmez. Bence boş yere bunu yükseltmekle uğraşmayın o kadar bütçe varken
  19. O

Psu MSI 550 YETERMİ ?

Hocam aynı fiyatlar ama farklı Psu mu bunlar model olarak? Kafam karıştı hangisini tercih etmeliyim sizce?
  20. O

F/P Kasa-Psu Önerisi Hemen Alacağım

Selamlar, 3-4 Ay oldu bazı parçaları aldım ancak ekonomik durumumdan dolayı kalanını toplayamamıştım şuan kredi kartı limitim arttı ve bir an önce almak istiyorum. Sizlerden ricam bütçeyi aşmadan hatta mümkünse indirimde vs daha da aşağı bir fiyat olabilir parçalarla uyumlu Kasa/Psu tavsiye...
Top Bottom