Neler Yeni

VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı - Güncelleme sonrası

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Oğuzhan Yıldırım
Selamlar,
Daha bir kaç saat önce oyunamıştım. Az önce farkettim Amd güncellemesi ve Windows 10'un kendi güncellemesi gelmiş onları yaptım bilmiyorum bir bağlantısı var mı ama ondan sonra Cs:Go'ya girdiğimde dereceliye giremiyorum böyle bir hata alıyorum. İnternetteki çözümleri denedim ama maalesef sonuç aynı Windows güncellemesinden kaynaklanmış olabilir mi ne yapabilirim?

MeTRaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Buğra
Selamlar,
Daha bir kaç saat önce oyunamıştım. Az önce farkettim Amd güncellemesi ve Windows 10'un kendi güncellemesi gelmiş onları yaptım bilmiyorum bir bağlantısı var mı ama ondan sonra Cs:Go'ya girdiğimde dereceliye giremiyorum böyle bir hata alıyorum. İnternetteki çözümleri denedim ama maalesef sonuç aynı Windows güncellemesinden kaynaklanmış olabilir mi ne yapabilirim?
Hocam şuan aynı sorun bende de var

Oyunla ilgili bir sıkıntı var. Önce bende verdi bu hatayı. 30 dakika neler neler denedim. En sonda düzeldi bu sefer başka arkadaşa bu hatayı verdi. Steam tartışmalara baktım sonra globalde olan bir sorun. Yüzlerce kişi yazmış. Endişe edecek bir şey yok yani oyunla ilgili bir sıkıntı var şu an.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan güler
Bana da arada oluyo oyun dosyalarını doğruluyom girebiliyom sonra

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Oğuzhan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunla ilgili bir sıkıntı var. Önce bende verdi bu hatayı. 30 dakika neler neler denedim. En sonda düzeldi bu sefer başka arkadaşa bu hatayı verdi. Steam tartışmalara baktım sonra globalde olan bir sorun. Yüzlerce kişi yazmış. Endişe edecek bir şey yok yani oyunla ilgili bir sıkıntı var şu an.
He teşekkür ederim benimle alakalı sandım denemediğim şey kalmadı bide güncelleme sonrası olunca :ROFLMAO: o zaman beklemede kalıcaz mecbur.

ogznny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Oğuzhan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen. 3 defa dosya doğruladım, steami onardım, ekstra 4-5 farklı çözüm de denedim düzelmedi. Sonra kendi kendine düzeldi.
Az önce evde döne döne telefon için olan sim aparatını aradım modemi bile resetledim sen düşün iyiki konu açmışımda global olduğunu gördüm yoksa 1-2 saate format geliyodu herhalde :blobdance:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,631
Üyeler
158,634
Son üye
radjanainggolan
Top Bottom