Arama sonuçları: *

1. bilgilahmet

Öneri Aşırı ısınma ve temizletsem garanti dışı kalırmı!!

HP PAVILION 15-DK2035NT CORE İ7 11370H 3.3GHZ-16GB-512SSD-15.6inc-RTX3050Ti-W10 laptobum var allaı 2 seneye yaklaştı ve hiç temizletmedim bundan kaynaklı aşırı ısınma ve fps dropları yaşıyorum şuanda herhangi bir servis veyahut güvenilir bir bilgisayarcıda temizletsem garanti dışı kalırmı konum...
  2. bilgilahmet

Ekran kartı watt problemi

Laptobumda Nvidia rtx 3050ti ekran kartı var watt değerini bilmiyordum MSI afyer burner ile deneyim dedim farming Simulator 22 vardı onda denedim max 68.2w fln gördüm daha sonra Nvidia denetim masasından watt öğrenebileceğimi gördüm orda ise max 60w yazıyor şimdi hangisi daha doğru yoksa watt...
  3. bilgilahmet

xbox game pass ile yüklediğim fs22 hata veriyor açılmıyor

Farming Simulator 22 çevrimdışı olduğundan açılamıyor. Depolama cihazı yok veya bağlantısı kesilmiş olabilir. bu tüğr bi hata ile karşılaşıyorum bunun çözümünü bilen varmı?
  4. bilgilahmet

bir sorun oluştuğundan pın'iniz kullanılamıyor.

bugün msconfig üzerinden işlemci sayısını yükselttim ve sonrasında yeniden başlatırken bu sorunla karşılaştım birkaç gün önce yine başıma gelmişti fakat pınımı ayarla dediğimde düzelmişti şuanda pınımı ayarla seçeneğine tıklasamda bi tepkime alamıyorum internetteki onca yolu denedim bi fayda...
  5. bilgilahmet

Laptopta kulaklık takınca ses 30 seviyesini geçmiyor!!!!

eywallah teşekkür ederim, oldu kendinize iyi bakın Allah'a emanet...
  6. bilgilahmet

malesef ,başka laptopb pc vs yok
  7. bilgilahmet

öncelikle selamun aleyküm ,iyi akşamlar. Casper EXCALİBUR g770 markalı llaptobumda yeni aldığım kulaklığımı takınca sesi 30 seviyesinin üstüne çıkaramıyorum. bu konu hakkında bilgisi olan varsa bi an önce yardımcı olabilirse sevinirim :)
  8. bilgilahmet

max 6-7k pc tavsiyeleri

Üniversite okuyorum mekatronik 1. Sınıf ama laptop düşünmüyorum kasa düşünüyorum zaten dersim puanlık online olarak alıyoruz 1633635844 Şuanlık* Laptop um var ama yetersiz kalıcağını biliyorum o yüzden laptop la işim yok Sabit kasa olucak 1633635991 Nvidia quadro p1000 / MSI gtx1650 4g lp...
  9. bilgilahmet

max 6-7k pc tavsiyeleri

ben bu solidi okul için kullanıcam aman aman büyük projelere girmiycem muhtemelen, şuanda daha giriş seviyesindeyiz programı yeni öğreniyoruz. İleriye dönük istemememin sebebi ise olaki buprogram üzerinden gelir elde etmek istersem upgrade edilebilir bir sistem toplamak. 1633625706 ben bu...
  10. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

teşekkürler dostum ,daha araştımra yapıyorum bakıcam bütçeyi zorlamaya çalışırım :)
  11. bilgilahmet

max 6-7k pc tavsiyeleri

teşekkürler dostum :)
  12. bilgilahmet

max 6-7k pc tavsiyeleri

rtx3000 serisine ne gerek var 2-4gb ekran kartı gayet yeterli hatta dahili ekran kartı bile yeterde, istediğim sistem içinde harici ekran kartı da olsuın bir daha uğraşmayım para harcamayım.
  13. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

ya derdim bi yöndende olmuşken ekran kartı da olsun
  14. bilgilahmet

max 6-7k pc tavsiyeleri

İşlemci : 3 GHz veya daha yüksek işlemci hızı (tercihen 4 GHz'e yakın) İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit. Bellek(RAM) : 32GB – 64GB. (min. 16) Sabit Sürücü : Solid State Drive (SSD), en az 20 GB boş alan gerekir. Grafik Kartı : Optimum önerilerdir* Dosya Depolama : SOLIDWORKS PDM Professional.
  15. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

intel kullanmayı düşündüm ama bilmiyorum zaten hemen alamk istemiyorum aceleye gelip pişman olmak istemiorum. 1633600910 dahil olucak 4gb olursa olur olmazsa 2gb koycam ,yeterli olacak program için. Hatta dahili bile olsa sorun olmaz gibi de yinede harici olsun 1633600948 araştırıyorum dostum...
  16. bilgilahmet

max 6-7k pc tavsiyeleri

selmaun aleyküm ,max 6-7k ya pc toplamak istiyorum soldiworks 2021 programı için toplayacağım, sistemde kullanacağım parçalar daha çok ileriye dönük olmasını istiyorum ne yapsam bilemedim öneri sistemlerinizi yazarsanız sevinirim :)
  17. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

araştırıyorum dostum, şuanda kasa toplma tavsiyeler bölmüne gidip konu açacağım oraya gelip yardımcı olursanız sevinirim :)
  18. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

bi yöndende ileriye dönük bir sistem toplamaya çalışıyorum birkaç senede eskimesin banada bu işlemciler önerildi 1633600212 işlemci için bir bütçe belirlemedim ama max 6-7k düşünüyorum nası olacak bilmiyorum
  19. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

dostum fiyatlar yüksek yoksa para bol olsa gider alırm 11. nesilde işte maddi açıdan sıkıntı yaşıycam
  20. bilgilahmet

i5 9600k'mı i7 6700k'mı

dostum malum herşeyin fiyatları yükseliyor maddi açıdan bana uygun olanalrı seçmeye çalıştım 11. nesiller biraz yüksek fiyatlar 1633600031 sıfırdan kasa topluycam
Top Bottom