Arama sonuçları: *

1. F

Düşük kullanım düşük fps

Arkadaşlar iyi günler. r5 3600 rtx 2060 s tabanlı sistemim var. Kullanımlarım çok düşük olmasına rağmen bilgisayarımda istediğim fps değerlerini alamıyorum. Çok sistemlerden anlayan birisi değilim ama 2060s le lolde 100 fps altını görmemeliyim diye düşünüyorum ne yapmam lazım. Kullanımlarım %20...
  2. F

%0 ssd sağlığında ne yapmalıyım

3 yıldır bilgisayarımda hiç mavi ekran yemedim allah göstermesin :) 1688986166 evet orda da 0 1688986192 1688986255 4 yıl oldu işte 12300 saat açık kalmış :)
  3. F

%0 ssd sağlığında ne yapmalıyım

Arkadaşlar kolay gelsin benim emektar ssd im smarttaki verilerde %0 sağlığa sahip sizce bunun yerine yenisini almalı mıyım yoksa ne zaman intihar ederse o zaman mı alayım bir sakıncası olur mu
  4. F

Bilgisayarım bir açılıyor bir açılmıyor

2 haftadır bilgisayarımda anlamsız anlamsız problemler var. Oyun oynarken ekran donuyor ve kasanın kapatma tuşuna dahi bassam kapanmıyor. Bazen tıklıyorum açılıyor sorunsuz ama 2 gündür sabah açmaya çalışıyorum tık yok (düğmeye basmama rağmen ufak tepki bile vermiyor PC). Yarım saat sonra...
  5. F

Elektrik Faturası ve Tasarruf

hiç zam olmadı denen aylarda bile %1 %2 birim fiyatta değişikler oluyor faturada fark ettim bende 1631170738 yani faturalarımız arasına baya bir fark var bizde bi elektrik saatimizi değiştireceğiz gibi 1631170794 valla dostum adanada yaşıyorum klimasız oturabilen kişilere mevsim sonunda plaket...
  6. F

Elektrik Faturası ve Tasarruf

Arkadaşlar iyi akşamlar akşamları full klima öğlenleri arada sırada klima kullanan 4 kişilik bir aileyiz 1200 lira elektrik faturası geldi. Anormal bir değer gibi geldi bu bana ama sizlerle kullanım ve gelen fatura üzerinden kıyas yapmak istedim. Ayrıca ne yapabiliriz daha tasarruflu elektrik...
  7. F

Metin2 pvp tavsiyesi

Arkadaşlar emek güncel onlinesi yüksek metin2 pvp server arıyorum yeni açılmış olursa daha iyi olur.
Top Bottom