Arama sonuçları: *

1. X

Ekran Kartımı Nasıl Düzeltebilirim Acil

Peki çok teşekkürler.
  2. X

Ekran Kartımı Nasıl Düzeltebilirim Acil

8 ay önce aldığım RX 580 2048sp ekran kartından çok memnun olmadım ve satmak istedim fakat şöyle bir sorun vardı ki yüksek grafikli oyunlar çöküp ekran kartının aplikasyonu çöküyor ve ''Wattman'' hatası alıyorum. En sonunda aldığım firmanın garantisine gönderdim fakat kendileri kartta hiçbir şey...
  3. X

Ekran Kartının Aplikasyonunun Çökmesi ve Oyundan Atması

İncehesap'ın Gaming Gecesi kampanyasından aldığım RX 580 2048sp ekran kartını aldığımdan beri çok büyük bir sorun yaşıyorum, yüksek grafikli oyunlarda (CS:GO,GTA5,Valorant vs.) bazı yerlerde ekranım donuyor daha sonra ise ekran siyah olup beni oyundan atıyor ve masaüstünde ''Wattman'' hatası...
  4. X

Epic Games GTA 5 Hata Veriyor

Bu hatayı önceden bende alıyordum ama bir kaç yöntemle sorunu çözdüm: 1-Epic Games'ten oyunu doğrulayın 2-Rockstar Launcher güncel değilse güncelleyin 3-Rockstar hesabınızdan çıkıp tekrar girmeyi deneyin Not: 3. adımı yaptıktan sonra hala “Buy Now” yazıyorsa bilgisayarınızı yeniden...
  5. X

Yardım Ekran Kartımın Pikselleri Gidiyor

Merhaba bugün bilgisayarımı açtım açtığım gibi değişik bir görüntüyle karşılaştım sorunun kaynağını biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim
  6. X

Ekran kartı 0 derece

R9 200 series 280x 1610279239 MSI Afterburner 1610279342 Ekran kartı 70 derecedeyken bi anda 0 derece oluyor
  7. X

Ekran kartı 0 derece

Ekran kartım 0 derece gösteriyor ve fan speed 100 oluyor ve bilgisayar otomatik olarak kapanıyor (ekran kartıma oc yapılmadı)
  8. X

CS:GO Önümü Göremiyorum

Bu arada ekran katının oc'sini düşürünce sorun düzeldi
  9. X

Sistemim Cyberpunk 2077 açar mı ?

Belki açar ama çok kasar 1607967896 Aynen
  10. X

GTX 1660 SUPER MODELLERİ

GTX 1660s ekran kartı almaya karar verdim,ama modelleri arasındaki farkı bilmiyorum.Mesela palit ile gaming x arasında nekadar fark vardır ?
  11. X

Cs go İçin Kulaklık Tavsiyesi

Bütçen varsa efsane https://www.hepsiburada.com/gamepower-medusa-7-1-oyuncu-kulaklik-siyah-p-HBV00000AJ4AE?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&isFashion=true&gclid=CjwKCAiAlNf-BRB_EiwA2osbxVdePtyPFXP1_eLIrzKDpqjM9_oojQ7Nrt642TwqsF4aoJWhgSnHbRoCwxIQAvD_BwE
  12. X

FPS değerleri normalmi?

ilk önce ayarlara girin 1607872296 ve oyun ayarına girip (Geliştirici Konsolunu Etkinleştir) kısmını (Ever) yapın 1607872435 Ve ESC tuşunun altındaki tuşa basınca konsol ekranı gelecektir oraya fps_max 0 yaz 1607872991 değişim oldu değilmi ?
  13. X

FPS değerleri normalmi?

Normal
  14. X

FPS değerleri normalmi?

Daha çok fps istiyorsan konsolu aç ve (fps_max 0) yaz 1607870800 Otomatik olarak o 400 dür
  15. X

FPS değerleri normalmi?

Ekran kartınız oyun içinde % kaç kullanımda ?
  16. X

Ryzen 5 2600 ve 1660 Ti düşük FPS

Ekran kartı driveriniz güncel mi?
  17. X

NVİDİA veya AMD ekran kartı öneri

zaten abdullah abide yeni videosunda 1660s falan onla cyberpunk 2077 oynuyo ondada 65-80 fps mükemmel bir performansı var zaten
  18. X

peki
  19. X

Ya zaten okadar grafikli oyun oynamıyorum şu vram'ler zarar gördüğü için oyunlarda önümü göremiyorum en fazla zaten gta 5 yada forza horizon 4 oynuyorum okadar fps almama gerek yok ama 300 tl daha koyup 1660 super falan alırsam daha iyi olabilir bence
  20. X

Teşekkürler
Top Bottom