Arama sonuçları: *

1. P

windows script host hatasi acil yardim

tesekurler kardes yaptim duzeldi virus mus
  2. P

windows script host hatasi acil yardim

merhaba su hata sistem baslarken veriyor nedir nasil cozulur?
  3. P

İ5 4590 16gb ram hangi ekran kartı

guzel kart ama sizin islemci ile darbogaza yol acaca icin onermedim eger ilerde 4. nesil i7 alacaksan 1050ti dusunulur ama i5 de kalacaksan 1050 yada 560 al
  4. P

Nasıl Yatırım Yapabilirim

tmm oyleyse ok binance onerilim
  5. P

Yardım ekran kartı ısınma sorununu nasıl çözebilirim

Yok hocam fan alma ilk once gpu problemini çoz bu değerler hiç normal deyil bi format at yada başka pc de dene ki virus olmadina emin ol sonrasinda değerleri bi izleyelim bakalim fan problemi mi var voltaj yada...
  6. P

NAT türü moderate sorunu

Mobil veriden mi baglaniyorsun
  7. P

İ5 4590 16gb ram hangi ekran kartı

1700tl civarinda sifir rx560 iyi gider ama 1700 tl altinda 1050 bulabilirsen daha iyi olur.
  8. P

pc bu oyunu açarmı ?

Oynatir buyuk olasilik cpu iyi bence gpu sikinti olabilir fps de az sa da biraz çözünürlük düşersen oda duzelir
  9. P

Öneri zaman geçirmelik oyun önerisi

Ben ve ed cities skylines GTA IV Max Payne 1 Max Payne 2 Call of duty Modern warfare 1 . 2 . 3 Call of duty Black Ops 2 Batman Arkham city Ets 2 Dying light Skyrim Sniper 2
  10. P

MSİ rx5500xt 4GB fps drop

Msi after burner dan aç izle bi bak overheauksek isidan dolayi gpu kendini sinirliyor olabilir yada guç sikintisi da olabilir bi izle bak fps drop giridiyinde stat larda ne değişiyor video atsan iyi olur
  11. P

Çözüldü✓ İŞLEMCİ FAN HIZI AYARLAMA

Ben oda var diyorum başka bir şey yapmiyorum kulanmak isteyen olursa diye. ve guzel kardeşim işe yariyor diyorum sadece bazi ayarlari var bitir bu .... Konuyu ve istedini kullan bu anakartin programi vardir diyerinin yoktur adam bios dan uşeniyordur buda var diyorum yoksa git istediyini kullan
  12. P

1050 ti hazır sistem vs 1650 hazır sistem

Ama işde monitor dahil 5700 diyeri monitorsuz 6000 1650 daha iyi ve yeni ama 1050ti la %10 fark var ve 10100 le 3100 arasinda da %10 fark var yani uç aşa beş yukari ayni sistem ler birbirimizi yemenin alemi yok 1050ti li nin fiyati daha uygun o yuzden bence
  13. P

Kardeş ne inatmiş la ben kulaniyorum 1 yildir. kendi programını kullan . Bios dan ayarla ama . Ama cpu fan dan da oluyor sende bilmeden yorum yapma tmm ve sakin ol kardeşim burda yardim laşmak istiyoruz horoz gibi atlamak değil
  14. P

Tamam ben sana soyleyecem de şimdi evde değilim dolayisiyla pc başinda değilim boyle anlatmak zor akşam eve geldiyim de resim atarim problem çozulur
  15. P

Bios dan ayar yaparsan daha iyi ama yapmak istemiyorsan dediyim gibi speed fan ayar çekersen cpu da kontroll ediliyor
  16. P

Hocam kafam sabahtan beri gitti ya remmmm al amina ram 1650 daha iyi ama 1050ti oc ile yakaliyor onu ve fiyati daha uygun
  17. P

Bir ekran kartında madencilik yapıldığı anlaşılır mı

Eğer adam ideal şartlarda yaptiysa ve bakimini iyi yaptiysa pek anlaşilmaz ki zaten anlaşilmayacak haldeyse o ekran karti sağlikli dir gonul rahatli ile kullan Ki 1050 ti 4gb oldu için pek mine yapmak için kulanilmiyor doğrusu Nasil anlamaya gelirsek çipi furmarkla test etmek lazim ve 1080p ×0...
  18. P

Nasıl Yatırım Yapabilirim

Yatirim tavsiye si doğru olmaz ama altin şimdilik stabil ve hisse de karmaşik bence kripto para işine gir .eos.trx.sxp.Xlm paralari onu açik paralar ve 5 x yapabilrler bunlardan birine yada kaçina yatirim yapa bilirsin Yatirim tavsiyesi değildir🙃😉
  19. P

1050 ti li sistem daha iyi bence rami 16 yapabilrsen tadindan yenmez 1050ti zaten nerdeyse (15%)1650 ile ayni ama daha ucuz ve 3100 ile 10100 de bir aşa iki yukari ayni ama 1050ti li daha uyguna geliyor
  20. P

Harici Fan setlerinde vida çıkıyormu ?

Modelden modele değişebilir ama ben şimdiye kadar çikmadini görmedim
Top Bottom