Neler Yeni

Yardım ekran kartı ısınma sorununu nasıl çözebilirim

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
turan
Son zamanlarda başlıkta da belirtiğim gibi bu sıcaklık sorunu ile uğraşıyorum formatta attım ama sizce Bitcoin virisü bulaşmış olabilir mi sisteme en korktuğum olay o bu arada sıcaklık ve kasa ile ilgili tüm bilgileri listeleyeceğim ona göre yanıtlarınızı bekliyorum bu arada bu sorun zamanlarda oluşmaya başladı normalde Far Cry Primal en yüksek grafik paketide indirmeme rağmen onda bile 60 veya da 65 alıyordu ama sesli çalışıyordu hep şuan boşta sadece indirme yapıyor 55 derece
Sistem özellikleri
Ekran kartımın tam modeli bu Galax geforce® RTX 2060 (1-Click OC)
kasa bu Dark dimond Pro mesh.
işlemcim de bu AMD Ryzen 7 2700X.
Sıcaklık değerleri valoranta oynadığım zamanlar 80 civarı falandı şu an Apex oynuyorum sıcaklıklar 78'e kadar çıkıyor falan sorun ne sizce bir de çok sesli çalışıyor kasa o fanlarla alakalı olduğpunu düşünüyorum ekstra fan almam gerek mi sizce.
BIOS ayarı yaptım bu arada bu ayarın ayrıntıları da burada bu video ya göre yaptım fan ayarlarını

PuYYa_İR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Puyya khatami
Yok hocam fan alma ilk once gpu problemini çoz bu değerler hiç normal deyil bi format at yada başka pc de dene ki virus olmadina emin ol sonrasinda değerleri bi izleyelim bakalim fan problemi mi var voltaj yada...

Top Bottom