Arama sonuçları: *

1. kyloitch

Yurt içi kargo teslim edilemedi

Şubeye git.
  2. kyloitch

🔥İndirim Defacto %20+ 100₺ indirim

Hepsiburada'dan almayın. DeFacto'nun kendi uygulamasını indirin. Daha çok indirim kuponu veriliyor. Örneğin 2000₺'ye 400₺, 1250₺'ye 250₺, 1500₺'ye 300₺ gibi. Üstelik Nays ile ödeme yaparsanız %20, toplamda 200₺ veya Moneypay ile ödeme yaparsanız %30, toplamda 300₺ geri ödeme alıyorsunuz...
  3. kyloitch

İtopyadan V.o.k. sistem aldım pişman eder mi?

Fikrini sormadım?
  4. kyloitch

İtopyadan V.o.k. sistem aldım pişman eder mi?

PSU ve kasa değiştirmen gerekebilir.
  5. kyloitch

Açık Öğretim için bölüm önerisi

Açık öğretimden 2 yıllık okuyamazsın. 4 yıllıkların arasındaysa en mantıklı Çocuk Gelişimi var. Formasyon aldığın için Sınıf Öğretmeni veya Okul Öncesi Öğretmeni olarak atanabiliyorsun diye biliyorum. Şu devirde gerçekten atanmak o kadar zorlaştı ki, bazen bir aile bile kuramayacağım konusunda...
  6. kyloitch

BU FİYATA ALINIR MI DAHA İYİSİ VAR MI ACİL

Konu kilitlenmek, konu sahibiyse banlanmak üzere.
  7. kyloitch

cam mousepad kullanan var mı ?

Kontrolü kötü olsa neden satsınlar? Normal mousepad ama camdan imal işte. Pürüzlü olmadığından kaydırdığında durdurması zor.
  8. kyloitch

❌İndirim Bitti! JBL Tune 770NC Kulaklık Kablosuz, Bluetooth 5.3 2.664tl

JBL'in bu tip kulak pedi yapısına sahip olan ürünleri hariç hiçbir ürünü alınmaz. Diğerleri kulaklık değil, kulaklık böyle olur. Kulağı kapatır. Baskı uygulamaz. Derisi zamanla dökülmez. Aktif Gürültü Engelleyicisi olur. Bunun da fiyatını pahalı satıyorlar :D Bunu alacağımda Samsung Buds FE...
  9. kyloitch

Hangi klavye daha iyi

Redragon Fizz al.
  10. kyloitch

R5 7600 RX 7900GRE Sistem ve Monitör

Bu siteden sistem alma. Sonra orda burda zarıl zurul ağlarsın.
  11. kyloitch

❌İndirim Bitti! Pusat Ekran Temizleme Seti 250 ML 59 TL. ( Yeniden)

2 dakikada nasıl bitti arkadaşım ya?
  12. kyloitch

Çözüldü✓ LINKTEKI LAPTOP EKRAN KARTI KAC WATT?

Orada çıkmayanlar için ne yapacağız? Örneğin aşağıdaki linkteki ürün çıkmıyor...
  13. kyloitch

bu sistem alınır mı?bakabilirmisiniz

Dostum üstte paylaşılan 15 binlik sistemi al. 2 bin liran olmayabilir ama bulmaya çalış. Bilgisayarı 1 günlüğüne almıyorsun, 3-4 yıl kullanacaksın. İyisini al.
  14. kyloitch

bu kapıdaki hasar yeni kapı almadan kurtarılır mı

Evet kurtarılır. İç tarafa köpük sıkacaksınız, sertleşenlerden. Sonra dışarı çıkan kısmı keseceksiniz. Daha sonra alçı sürüp zımparalayacaksınız ve boyayacaksınız. Belki kalemle gölgelendirme yapabilirsiniz hasar olduğu belli olmasın diye. Ha, hiçbiriyle uğraşmak istemiyorsanız, zaten üst...
  15. kyloitch

ndvia experience den geriye dönük kayıt alma

Alt+Z tuşuna bas. Oradan sağdaki "ayarlar" çarkına tıkla. "Anında Yeniden Oynatma" kısmına gelip, son kaç saniyeyi kaydedeceğini seç. Ben 45 kullanıyorum, onu tavsiye edebilirim. Daha sonra kaydı hangi kalitede, kaç FPS değerinde yapacağınıda seç. Daha sonra eğer tuşları değiştirmediysen...
  16. kyloitch

Ryzen 5 5600 Rtx 4060lı Sistem Alınır Mı?

Almayın hocam. Ekran kartı markasıyla güç kaynağı markası kötü. SSD ve RAM bile TwinMOS diye zatturu zungurt bi marka. Anakart bile Biostar diye bir şey. Asla bu fiyatı hak etmiyor. 19k'ya çok daha iyi parçalı 5600'lü sistemler satıldı.
  17. kyloitch

1080p uygun hazır sistem önerir misiniz?

Hocam 7500F işlemci ve 4060Ti 16GB fazlasıyla yeterli olur sizin için. https://www.itopya.com/4060-ti-ekran-kartli-hazir-sistemler_sk18?gpubellekkapasitesi=16gb-q1597&islemcimodeli=ryzen-5-7500f-q6856
  18. kyloitch

Çözüldü✓ Sıfır 6900 XT test sonuçlarında herhangi bir problem var mı?

Hocam bu 2k ve 4k için değil miydi?
  19. kyloitch

Yangında Kasanın Her Tarafına Kurum Girdi. Nasıl temizlenir?

Hocam siz en iyisi güzel bir bilgisayarcı bulun eğer çevrenizde varsa, ona temizlettirin.
  20. kyloitch

Hangi sistem daha iyi

B serisi ekran kartı A serisine kıyasla çok çok daha iyidir hocam. Detaylamasına ineriz gerekirse ancak gerek yok. Güvenin bana. Hangi forumu kurcalarsanız kurcalayın aradaki fiyat farkına değeceğini söylediklerini görebilirsin. Keşke 2. M.2 SSD yuvası olsaydı B serisi anakartta ancak yok...
Top Bottom