Arama sonuçları: *

1. gamerapdi

Xiaomi Redmi Note 8 sms gelmiyor

Xiaomi redmi note 8 kullanıyorum sms gelmemeye başladı ne yapmam lazım
  2. gamerapdi

Türk telekom alttapı başvurusu

valla 2 sene daha çekemem :D o zaman türksat kablonete başvuracam
  3. gamerapdi

Türk telekom alttapı başvurusu

Birkaç gün önce de aynı konuyu açmıştım ama pek yorum gelmedi şimdi ben taşınacağım hiç internet yok adsl bile ve ben türk telekomdan sıkılmış biriyim ama çoğu iss türk telekom altyapı kullanıyor ve gidip başvursak türk telekom abonesi olmamı isterlermi ve kaç yıl taahüt olur?
  4. gamerapdi

RTX 3060'da ki Mining Sınırlamasını Çinli Madenciler Aştı

crack derken illa program cracklenmiyor çeşitli donanımlar da cracklenebiliyor örneğin eskiden korsan oyun oynayabilmek için playstationlar cracklenirdi
  5. gamerapdi

RTX 3060'da ki Mining Sınırlamasını Çinli Madenciler Aştı

Bu çinliler harbi manyak bu konularda 3060 crackliyolar kötü işlemciyi yüksek ghz de çalıştırıyolar falan
  6. gamerapdi

Benim gibi sol elle mouse kullanan var mı?

İyiki sol elle mouse tutmuyorum gerçekten baya zordur
  7. gamerapdi

Matematik anlayamıyorum ve sınavım var

Ben son gece çalışmaya çalıştım baktım anlayamıyorum saldım bugün sınava girdim birazdan babam da gelcek .d
  8. gamerapdi

RX 590 fatboy kaç tl eder

Piyasada pek ekran kartı yok şimdi satarsan iyi kazanırsın
  9. gamerapdi

3500TL Telefon Önerisi

Xiaomi modellerinden alabilirsin bende redmi note 8 var baya güzel pubg mobile desen akıyo 40-45 fps
  10. gamerapdi

DA Yeni Sistem "Gerçek" Üyeler Hakkında

Acaba nası bişe olcak şu 2060 lı gibi olursa mükemmel olur
  11. gamerapdi

Türk telekom altyapı başvurusu

Benim taşınacağım bölgede internetin i si yok türk telekom altyapı başvurusu yapmak istiyorum ama ben de türk telekom kullanmaktan sıkıldım ve çoğu iss de türk telekom altyapısı kullanıyor acaba altyapı gelmesi için illa türk telekom geçeceğine dair taahüt mü vermemiz lazım?
  12. gamerapdi

Herkes pc üstadı olmuş 13.000 Liraya rtx 2060lı sistem toplamak ne demek? Dalga geçiyorlar.

Daha düne kadar Donanım Arşivinin 2060 lı bilgisayarı 5.3k tl ydi param olsa alacaktım ama yani şimdi de mining denen şey sayesinde stoklar falan da yok bana parayı verseler bile bu dönemde pc almam açıkçası gerçekten fiyatlar çok uçuk şimdi 1050ti kasayı 5k tl satıyolar tabi itopyanın da...
  13. gamerapdi

Cs 1.6 Serverlarda Vac desteği kalktı

Ben her gün oynuyorum pc kötü ge force nowdan csgo da deniyorum fakat internet kötü piksellerden önümü göremiyorum 1615032233 Aynen doğru hatta benim oynadığım serverlar var admin sayısı nerden baksan 80-90 tane hala büyük kitlesi var iyi pc olanlar bile cs 1.6 oynuyor
  14. gamerapdi

Cs 1.6 Serverlarda Vac desteği kalktı

Bugün çoğu sunucuda Vac Secure kısmı Not secured işaretliydi neredeyse hepsi zaten cs 1.6 da vac ban işe yaramıyor onu biliyoruz da acaba Valve yavaştan cs 1.6 nın fişini mi çekiyor eğer böyle yapıyorsa ben de dahil baya bi cs 1.6 oyuncusundan tepki alacaklardır Acaba sizin düşünceniz nedir...
  15. gamerapdi

Çalınan Steam Hesabı Nasıl Kurtarabilirim

O zaman ingilizce de yazarım
  16. gamerapdi

Kaç saate dönerler?
  17. gamerapdi

Adam tereyağından kıl çeker gibi mailden telefon numaradan guarddan çıktı
  18. gamerapdi

Öncelikle benim steam hesabımı çaldılar ku