Neler Yeni

Matematik anlayamıyorum ve sınavım var

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
arkadaşlar çalışıyorum hocanın verdiği sorulara falan çalışıyorum ama anlayamıyorum saatlerce videolar izledim test çözmeye çalışıyorum ama olmuyor ağlamak üzereyim artık yarın ingilizce ve matematik sınavı var ingilizce neysede matematik 10 klasik soru sorulacak ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sende her şeyi son dakikaya bırakmışsın.
Kusura bakma ama hak ediyorsun.

Stwos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Mert Gülenay
Youtube Rehber Matematik izleyin hocam anlarsınız belki.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
rehber matematik var ama en az 4 gün sürüyor :D

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
1 Günde koskoca konuları bitiremezsin. Bu sana bir ders olsun bundan sonra erkenden hazırlanırsın.

gamerapdi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen Bektaş
arkadaşlar çalışıyorum hocanın verdiği sorulara falan çalışıyorum ama anlayamıyorum saatlerce videolar izledim test çözmeye çalışıyorum ama olmuyor ağlamak üzereyim artık yarın ingilizce ve matematik sınavı var ingilizce neysede matematik 10 klasik soru sorulacak ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz
Ben son gece çalışmaya çalıştım baktım anlayamıyorum saldım bugün sınava girdim birazdan babam da gelcek .d

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,051
İsim
Zeki Müren
Hocam napalim beynine bilgi mi atalım insanlar öğrendiği bilgileri gece rem uykularinda anlar rem uyku kalitesi arttırmak için odanda fişi cekilebilcek tüm aletlerin gece fişini cek eğer telefonu odanda bırakırsan telefonu kapat herhangi başka bataryalı sinyal yollayan elektronik alet de olmasın

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
rehber matematikte 1.dönem 1.yazılı var ordan baksan kolay olur.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,051
İsim
Zeki Müren
Hocam napalim beynine bilgi mi atalım insanlar öğrendiği bilgileri gece rem uykularinda anlar rem uyku kalitesi arttırmak için odanda fişi cekilebilcek tüm aletlerin gece fişini cek eğer telefonu odanda bırakırsan telefonu kapat herhangi başka bataryalı sinyal yollayan elektronik alet de olmasın
Bu öneride eksik olan bilgi onu öğrenmek için de rehber matematik izle

Nurixd20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Nuri Özer
Date.

Son düzenleme:

Ryzhem

80+ Gold