Neler Yeni

Matematik anlayamıyorum ve sınavım var

ariwenchy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
edoStakeN
İlgilendiği Kategoriler
Sistemler
Instagram
edostaken
Steam
edoStakeN
Allah yardımcımız olsun kanka. ZiyaN bey bu saatten sonra bir yerlerine kına yakar artık

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Hocam son dakikaya bırakanlardan isen hiçbir şey yapamazsın. Matematiğin ucunu kaçırırsan zor toplarsın.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
arkadaşlar çalışıyorum hocanın verdiği sorulara falan çalışıyorum ama anlayamıyorum saatlerce videolar izledim test çözmeye çalışıyorum ama olmuyor ağlamak üzereyim artık yarın ingilizce ve matematik sınavı var ingilizce neysede matematik 10 klasik soru sorulacak ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz
Test kitabın konu anlatımlı ise onunla beraber çöz.
Anlayana kadar.
Formüllerin hepsini bir kağıda yaz.
Sonra çözdüğün soruyu sil ve kendin tekrar çöz.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Çalışman lazim bak ben dun edebiyata calismadim bugun sinav vardi 3 soru yapabildim 20-30 bekliyorum
eger istek ile calisirsan meyvesini yersin

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Test kitabın konu anlatımlı ise onunla beraber çöz.
Anlayana kadar.
Formüllerin hepsini bir kağıda yaz.
Sonra çözdüğün soruyu sil ve kendin tekrar çöz.
sorun o işte merak ettiğim kısımların cevabı kitapta yok google da araştırıyorum oda yok

utku26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Utku Başer
arkadaşlar çalışıyorum hocanın verdiği sorulara falan çalışıyorum ama anlayamıyorum saatlerce videolar izledim test çözmeye çalışıyorum ama olmuyor ağlamak üzereyim artık yarın ingilizce ve matematik sınavı var ingilizce neysede matematik 10 klasik soru sorulacak ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz
son dakikada hallolacak şey değil hepsi birikim bunların.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her şeyi son dakikaya bırak korkudan konu aç. Güzelmiş.

YouTube'de aramak bu kadar zor olmamalı.
1615307311329.png

Bakmadan cevap vermekte iyimiş

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Soru tarzlarını ezberlesen yeter. Hepsi birbirinin aynısı sadece yazılar sayılar farklı. Konuyu direkt anlamadıysan geçmiş olsun.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Soru tarzlarını ezberlesen yeter. Hepsi birbirinin aynısı sadece yazılar sayılar farklı. Konuyu direkt anlamadıysan geçmiş olsun.
Rehber matematik izleye izleye anca gelegeldim ingilizce iyi zaten tonguç açtım kapadım direkt

Top Bottom