Arama sonuçları: *

1. E

🟢 BYD: 2026'DA TÜRKİYE'DE ÜRETİME BAŞLIYORUZ!

VW grubunda porsch,audi dışında diger binek araclar korkunc gereksiz para artık kalkan g.tlerini bunlar indirecek. bmw mercedes diyince hadi kalite saglamlik muhendislik diyorsun fark var diyorsun diğerlerine gore ama vw ekibi ne onlar kadar calisiyor ne de uygun tutuyor fiyatini
  2. E

🔴 TRAFİK CEZALARINA %45 ZAM GELİYOR!

1 Ekim itibari ile %45 oranında zam kararı veriyorlar. 1 ocaga henüz 3 ay var :) 1 ocakta acıklanacak yıllık enflasyon en fazla %40 olacak hayırlı işler
  3. E

Yardım Hyundai İ20 vs VW Polo

İ20 50-70km arası bulabilirsen i20 daha mantıklı.
  4. E

kuryelikte ilk günüm

soğuk havada asla yapılmaz yapanlara allah yardımcısı olsun
  5. E

İcardinin aldığı maaşla Ankara'da aç insan kalmayacağı

Dünya üzerinde futbol gibi tasarlanmış bazı başlıklar var. Bu sektörlere korkunc paralar aktıyor dünyanin heryerinde ve insanları oraya baglayıp holigan yapıyorlar. Son yıllarda özellikle mac sıklıkları bile artiyor. arada boş kalma 2-3 günde bi bu muhabbetleri döndür bunu dusun bunu konuş...
  6. E

Sinpaş, Fuzul, eminevim gibi yerlerden araba alan varmı

evet turkiyede sinpaş bi tik kumar. benim kuzenime en iyi zamanda cikti sansina hem araba fiyatları düştü yil sonu diye hem euro fln cok oynamadi. ama şubat mart ayinda ayni araba 200k falan zam yemisti mesela sadece 2-3 ayda. Ki şuan faizlerden dolayı fiyatlar en az şekilde yükseliyor. faizler...
  7. E

İNDİRİMDE OLAN BU AYAKKABIYI ALINIR MI ?

stoklarda var mi bilmiyorum. Su gecirmez cok saglam https://www.adidas.com.tr/tr/terrex-ax3-yuruyus-ayakkabisi/BC0524.html
  8. E

İNDİRİMDE OLAN BU AYAKKABIYI ALINIR MI ?

bunun bi üst modeli var ona da bak hocam cok fiyat farki yoksa onu al. tabaninda continental yaziyor çok sağlam ayakkabi butun kış giyilir
  9. E

Bursalı CHP lilere hayırlı olsun

lpgye karşı tavrimiz:
  10. E

Sinpaşa katılırken secenekler sunuyorlar orada 12-24-36 ay vs gibi secenekler var ödeme planiniza gore kac ay cekilis yapilacak belirtiliyor. kuzenim cok hizli almak istedigi icin 12aylık olana girmisti yani 5. ayda cikmasa da 12. ayda kesin vereceklerdi ama aylık ödemesi de ona göre yüksekti...
  11. E

Protein tozu önerisi

bu bilindik bisey zaten. hergun 1-2 kilo et yersen yine aynı sorunları yasarsın hatta belki daha fazlasını. Simdi sorun yuzyillardir yenilen et mi? fazla yemek mi?. tekte 5lt Su icersen %99 ölürsün sorun su mu dozu mu? insana 100-150gr protein lazimken günlük extra takviye amacli 24-25gram ya da...
  12. E

Protein tozu önerisi

Bu doktoru izledim sabah çok sevdiğim ve takip ettiğim sağlıkcılardan biri gayet mantıklı acıklamış
  13. E

Protein tozu önerisi

kral tavuktan yumurtaradan alacağın proteini toplu bi şekilde daha basit hali ile alıyorsun. vucutta yine aynı işlemlerden gecıyor nasıl naturalliği bozmuş olabilir. iğne vuracaz demedik yani
  14. E

Protein tozu önerisi

on numara video sağolasın
  15. E

Ehliyet direksiyon sınavı ücreti hakkında

sınav ücretini yatırmak zorundasın zaten kurs ücretini de sınavdan sonra evraklarını almaya gidince ödersin.
  16. E

sinpaştan kuzenim aldı. 1.5m tl yazılmıştı her ay çekiliş usülü cıkıyordu 5 ay sonra cekilişte ismi cıktı diğer ay parayı verdiler. bayiden sıfır almaya gitmiştik parayı bayiye atmışlardı direk
  17. E

Gelir vergisi hakkında yardıma ihtiyacım var.

hiç bişey olmaz kafan rahat olsun
  18. E

Protein tozu önerisi

sağolasın. Günlük sağlıklı ve yeterli beslenmeye calisiyorum ama insan hergun yemek hazirlayamayabiliyor ya da hergun tavuk et vs bayiyor yemeklerin yanına ufaktan destekleyici amaclı neden olmasın dediğiniz gibi
  19. E

Protein tozu önerisi

weider cok ucuk fiyatti o kadar düşünmüyorum. 5k falandi. bu nasil https://takehiq.com/collections/protein-tozu/products/hiq-hi-pro-plus-2-kg
  20. E

Protein tozu önerisi

https://grizzone.com.tr/grizzone-grizzy-whey-protein-pro-900-gr-30-servis-1?AROMA=BROWNIE bu nasıl sizce?
Top Bottom