Arama sonuçları: *

1. A

4060Tİ 16 GB alınır mı?

Ben sizi anladım hocam tamamdır. :D teşekkür ederim
  2. A

4060Tİ 16 GB alınır mı?

Tamamdır hocam 8gb alıcam sanırım.
  3. A

4060Tİ 16 GB alınır mı?

Bende ondan korkuyorum hocam. Donanım arşivi discordun da tartışıyorum bir kaç kişiyle alınmaz diyorlar.
  4. A

4060Tİ 16 GB alınır mı?

Hocam neredeyse tüm forumlarda tüm konularda alınmaz alınmaz diyorlar aldıktan sonra kendimi enayi gibi hissetmek istemiyorum. Olabildiğince düşük fiyatlı ileriye dönük bir sistem almak istiyorum babamı hiç zorlamak istemiyorum açıkçası ama fiyatı çok iyi değil midir sizce? 1726508890 Hocam...
  5. A

4060Tİ 16 GB alınır mı?

Selamlar. Arkadaşlar bugün babamla vatan bilgisayara gittik. Orada abi bana bir sistem önerdi 29 bin tl toplamda sistem şu şekilde: 4060ti 16gb vram+16 gb ram+Ryzen5 5600x+1tb anakartı hatırlamıyorum. Bu fiyata iyi midir? sizce ve yazılım vesaire yapacağım babam yolda giderken "oğlum 8gb olanı...
  6. A

Maksimum 30 bin tl hazır sistem önerisi

Hocam 29 bin tl ye 4060ti 16gb Ryzen5 5600X 1 tb depolama alanı 16gb rama sahip toplama bir pc alınır mı? sizce?
  7. A

Teşekkür ederim hocam.
  8. A

Selamlar. AMD ekran kartı istemiyorum yeni aldığım bilgisayarda ekran kartında sorun çıktığı için iade ettim. NVİDİA olursa sevinirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  9. A

30 bin TL hazır sistem önerisi

Selamlar hala Bilgisayar arıyorum. AMD ekran kartı istemiyorum ancak işlemci amd olabilir şimdiden teşekkür ederim.
  10. A

R5 5600 Palit rtx 4060 ti sistem alınır mı??

Selamlar bu sistemde ekran kartını değiştirip 16 gb ekran kartını seçip alıcam sisce değiştirilmesi gereken bir parça varmıdır? sistem: https://www.gamegaraj.com/urun/nebula-5a/
  11. A

HAZIR SİSTEM ALACAĞIM

Konuyu yükseltmeyi deneyin hocam boşuna konu açmayın.
  12. A

4060 ekran kartlı fiyat performans oyuncu bilgisayarı önerisi

Hocam bu site güvenilir midir ki?
  13. A

Bu İşlemciler Darboğaz Yapar Mı?

bir şey değil hocam güle güle kullanın. <3
  14. A

Bu İşlemciler Darboğaz Yapar Mı?

Yapmaz hocam.
  15. A

Evet hocam biliyorum bu stok fanla çok oyun oynamam zaten. 1723533349 Çok teşekkür ederim hocam iyi bakın kendinize.
  16. A

Ha özür dilerim hocam benim salaklığım. İşlemci olarak intel düşünebilirim evet doğru ancak ekran kartını değiştirmem yazdığım gibi.
  17. A

Hocam hikayeli oyunlar oynayacağım baya ama öyle ekran kartını zorlayacak kadarda iyi grafiklere sahip oyunları değil hem hikayeli hemde fps oyunları oynayacağım. Ayrıca amd ekran kartı aldığımda bana çok sorun çıkarmıştı sistemi iade ettim daha da amd ekran kartına bulaşmak istemiyorum.
  18. A

Güzel hocamda 30 bin tl oluyor rami yükseltince 16 gb ram az olmaz mı bu sisteme.
  19. A

Hocam öyle ekstra grafikli oyun oynamayacağım zaten. Teşekkür ederim
Top Bottom