Arama sonuçları: *

1. TRX_Yazilim

Bu sistemde bir eksik var mı

Fiyat konusuna bi şey diyemiyorum uzun süredir takip etmediğim için fakat stok soğutucu ile o işlemci soğmaz ekstra bir işlemci soğutucu eklemeniz lazım
  2. TRX_Yazilim

Yardım 15.000 TL'ye 7800X3D alınır mı?

Bence fiyat abartı eğer ddr5 düşünürseniz o tarafda daha uyguna daha iyi seçenekler var bu konu hakkında donanım arşivinin son videosunu izledikten sonra karar verin
  3. TRX_Yazilim

Öneri Asus vivobook Pro 15 M6500QC-HN095 İnceleme

M2 ssd batarya konusuna bi şey diyemiyorum fakat çok gitmedigini söyleyebilirim fakat ubuntuya geçtikten sonra normalde 2-3 saate bitiyorsa 4-5 saat gitmeye başladı yazılım geliştirme için kullandigim için aktif olarak ekran kartına yük binmiyor şuan bende bu laptobu sahibinden al da...
  4. TRX_Yazilim

Öneri Asus vivobook Pro 15 M6500QC-HN095 İnceleme

Merhaba 200 fps civarı alıyor
  5. TRX_Yazilim

AI video, render işlemleri için R5 5600 vs GTX 1060

Ryzen 5 5600 Alıp ilerde ekran kartı alman daha iyi olacaktır RTX3050 ve RTX2060 ekran kartım var ikiside günümüz şartlarında çöp kalıyor ve bana yetmemeye başladı GTX serisi bu işler için Saf güç olarak değilde Cuda çekirdeklerinden dolayı yetersiz kalacaktır ilerliyen süreçte
  6. TRX_Yazilim

14 pro vs 15 pro (İlk defa iphone geçiyorum)

Ben Iphone Serisini Son model bir yarış araban var fakat gidecek yol olmamasına benzetiyorum Çünkü dışardan uygulama kurmama konusunda kısıtlıyor eğer sıkı bir android kullanıcı iseniz çok pişman edebilir sizi ios Ek olarak ülkemizde abartılıyor fiyatları Yurt dışında Samsung ile Iphone...
  7. TRX_Yazilim

Mühendise leptop önerisi?

Hocam mesajınızı yeni gördüm Özellik olarak güzel fakat monster genel olarak kasa kalitesinden dolayı şikayet alıyor sizin kendi tercihiniz bunu gözeterek alın
  8. TRX_Yazilim

Çözüldü✓ 80k ya Toplama PC tavsiye

80k Bütçe ile ryzen 7 7800x3d işlemci RTX4080 gibi bir kombinasyon yapabilirsin Tavsiyem Ekran kartını kesinlikle nvdia alman 96 MB ön bellek ile işlemcide tam bir oyun canavarı
  9. TRX_Yazilim

Mühendise leptop önerisi?

En önemli parça ekran kartı mühendisler için en en az 6 GB vram olmasına dikkat edin tavsiyem 8 gb vram RTX4060 güzel bi tercih olabilir birde tavsiyem tek slot 16gb ram almanız sonra bi 16 daha takıp 32 yapmanız artık 16 yetmemeye başladı
  10. TRX_Yazilim

170hz monıtorum 60hz

Laptop ise ondan kaynaklı çıkış max 60hz veriyordur
  11. TRX_Yazilim

sistemime erişen çinli (Virüs)

Eğer çözüm sağlayamadiysan anydesk ile inceleyebilirim dediğiniz gibi rat mı var yoksa başka bi şey mi bakarız
  12. TRX_Yazilim

Neden Devlet üniversitelerinde Yazılım Mühendisliği yok

İş hayatına atıldığında Yok yazılım mühendisliği okumuşsun yok bilgisayar mühendisliği okumuşsun yok sen YBS okumuşsun demeyecekler hangisini okursan oku 4 yıllık olsun yeterli bu meslekte lise mezunu adam bile senin önüne geçebilir tamamen kendini geliştirmekle alakalı bir şey...
  13. TRX_Yazilim

Yardım 35K-37k Arası Laptop RTX3080 vs RTX4060

Malasef bütçe olarak aşıyor ve HP marka olarak düşündürüyor kasa problemi yamulmalar çok şikayet ediliyor çevremde pek memnun kimse görmedim
  14. TRX_Yazilim

Lenovo legion 5 mi Hp omen mi

HP Monster gibi markaları ben kişisel olarak tavsiye etmiyorum kasaları çok kalitesiz oluyor lenovo alınabilir Asus MSI Dell Lenovo markaları önerimdir
  15. TRX_Yazilim

M2 + HDD Hız Fark Eder Mi ?

Hdd den ssd ye taşımak mümkün fakat performans sorunları olabilir temiz kurulum en iyisi genel olarak oyunlarda bir fps artışı olmaz fakat yükleme ekranları ve windows geçişleri hızlanacaktır
  16. TRX_Yazilim

Yardım 35K-37k Arası Laptop RTX3080 vs RTX4060

Merhaba Elimdeki laptobu satıp üstüne para ekleyerek bu Belirttiğim Bütçeye yeni laptop almayı düşünüyorum 2. Elde 3080 Laptop buldum fakat kafamı karıştıran bir mevzu FG ve PR olayı ilerde Gta 6 çıktığında en azından orta ayarlarda 80-90 FPS oynamak istiyorum sizce DLSS3 ve Path...
  17. TRX_Yazilim

Rtx 3050 li laptop alinirmi

ileriye dönük next gen oyunları oynamak istiyorsanız alınmaz GTA6 Alan wake 2 gibi onun dışında 3050 zaten kötü bir kart onun üstüne laptoplarda dahada kötü performans veriyor kendi laptobumdada 3050 var Masaüstündeki RTX2060 ın yanında çok sönük kalıyor
  18. TRX_Yazilim

Bu 2. El pcye 3k verilirmi

Fiyat güzel alınabilir GTA 5 i 60 fps de rahat oynarsınız orta grafiklerde
  19. TRX_Yazilim

GTA 6 ve Next-Gen oyunları kaldırır mı?

Hocam RTX2060 var ben bile büyük ihtimal en düşük de 30 fps zor açarım
Top Bottom