Arama sonuçları: *

1. L

Rog Strix Scope RX Red alınır mı?

Aynısının bilek desteklisi varmı
  2. L

Rog Strix Scope RX Red alınır mı?

Asus Rog strix scope RX alınır mı? yada aynı fiyata eşit performanslı bilek destekli klavyeler varmı?
  3. L

Dragon Fly F1 Pro Max alınır mı??

Merhabalar 3 bin TL civarları mouse arıyorum şu anlık aklımda Dragon Fly F1 Pro Max modelini + 4K HZ dongle'ını almak var Bu fiyat civarlarında önerdiğiniz teknik özellikleri iyi olan mouse varmı?
  4. L

Bu klavye alınır mı??

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-asus-rog-strix-scope-rx-mekanik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,1050795950.html
  5. L

Windows 10 yüklemek için flash bellek önerisi

Peki format atıyormu formatda atıcam
  6. L

Windows 10 yüklemek için flash bellek önerisi

Merhabalar bilgisayarıma windows 10 yükleyeceğim flash bellek ile. Hızlı bir şekilde indirmesi için 32gb lık bir flash bellek arıyorum Okuma yazma değerleri yüksek olsun. Fakat flash belleksiz daha hızlı yükleme özelliği varmı o şekil bir yöntem varsa onuda önerebilirsiniz
  7. L

Bu klavye alınır mı??

Bunun boyutu kaç acaba?
  8. L

Bu klavye alınır mı??

Klavye: Asus Rog Strix Scope Rx Red https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-asus-rog-strix-scope-rx-mekanik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,1050795950.html Aynı fiyata daha iyisi yada önerdiğiniz klavye varmıdır?
  9. L

Wireless mouse önerisi

Mükemmel olmasın iyi kalite olsun çok iyisine gerek yok
  10. L

Wireless mouse önerisi

Merhabalar oyun için kablosuz mouse arıyorum; * Kablolu mouseyi aratmayacak yüksek DPI ve HZ li kablosuz mouse. * 3-4-5 tane önerebilirsiniz * Piyasayı bilmediğim için bütçe koymadım.
  11. L

Bu klavye alınır mı?

Corsair K60 PRO : https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-corsair-k60-rgb-pro-ch-910d019-tr-tr-mekanik-kablolu-fiyati,993412823.html alınır mı? yoksa aynı fiyata daha iyisi varmı
  12. L

Lenovo Legion R25i-30 Panel Testi 🔥

Teşekkürler abi benimde fiyatına göre sevdiğim bi monitör şu anda onu kullanıyorum ayağı aşırı sağlam yapmışlar hayatta düşmez 1711529780 Biraz kafa yorunca anladım. Hani bizim 0.5ms😃
  13. L

HP Victus 16 S0018NT / Ryzen 5 7640HS + RTX 4060 Panel Testi 🔥

Abi lenovo legion r25i-30 testi yapabilirmisin
  14. L

Windows 11 Donma Sorunu

Merhaba hazır sistem aldım güzel çalışıyordu sonra Valorant oynarken F11'e bastım görüntü dondu CTRL+alt+delete dahi çalışmıyordu fakat ses vardı bilgisayarın güç düğmesine bastım bu sefer görüntü simsiyah oldu seste gitti ama PC çalışıyordu işletim sisteminden kanaklanabilir mi? Yoksa sistem...
  15. L

PC siyah ekranda dondu kaldı

Valorant oynuyordum F11 e bastım bastıktan sonra siyah ekranda kaldı oyunun sesi geliyordu ama görüntü siyah kaldı güç tuşuna bastım kapanmadı sesler gitti . Bu neden olur?
  16. L

Bu ana karta 2. Ssd takılırmı

Sence anakartı mı değiştirmek daha mantıklı Yoksa sata to m2 kablosu kullanmakmı
  17. L

Bu ana karta 2. Ssd takılırmı

Asus A520M-K model anakarta 2.bir ssd takılabilirmi
  18. L

KinitoPet Monitörü nasıl kapatabiliyor?

Merhabalar son aralar şu kinitopet adındaki bir oyun ünlendi bu oyun bir tarfta monitörü gerçektende kapatıyor peki bunu nasıl yapabiliyor bileniniz varmı? Merak ettim.
  19. L

cmd engellenebiliyormu?

Oyun bu virüs değil sadece korku oyunu zaten virüs olsaydı steame yükleyemnezdi devloper sadece işini çok iyi biliyor güven bana.
  20. L

Çözüldü✓ Fortnite 4-5 saniyelik uzun süreli donma

Sistem RTX 4060 RYZEN 5 5600 her 10-15dakkada bir fps drop yiyorum hemde uzun sürüyor. Grafik ayarları eklentide
Top Bottom