Arama sonuçları: *

1. masterskywalker

Monitörümün sol üst tarafında 100 yazıyor

Monitörün ayarlarında FPS sayacı var hocam onu açtın muhtemelen yanlışlıkla
  2. masterskywalker

❌İndirim Bitti! Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 HERO 2 32.000 DPI Kablosuz Mouse - 3.789,00 TL

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-pro-x-superlight-2-hafif-hero-2-sensor-32-000-dpi-lightspeed-kablosuz-oyuncu-mouse-pembe-p-HBCV000055PJ0H
  3. masterskywalker

🔥İndirim 🔥Nescafe Sütlü 20'li 🔥+ 🔥Fincan 85₺🔥

Hangi kuponla 46TL ye düşüyor hocam göremedim
  4. masterskywalker

Acil 25-30bin bandına laptop

https://www.hepsiburada.com/msi-cyborg-15-a13vf-896xtr-intel-core-i5-13420h-16gb-512gb-ssd-rtx4060-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00005T8762?ftid=f15rfgi2qgg5rtia&url_src=ios-product-detail
  5. masterskywalker

amazon vergisiyle beraber 883TL askeri çanta

Çantanın ön alt kısmındaki gözün tasarımı değişiyor hocam, biri delikli diğeri şerit şerit
  6. masterskywalker

hocam nasıl bir seyahat olacak, low budget mı takılacaksın vs bu tarz bilgiler verebilirsen daha uygun yorum yapabilirim. Ek olarak çantanın kaç litrelik versiyonunu aldın ona göre Ryanair, wizzair gibi lowcost havayolları kullanacaksan çanta boyutundan dolayı problem yaşamaman için öneri yapayım.
  7. masterskywalker

Arkadaşlar 45 litrelik versiyonunu aktif olarak kullanıyorum, yaklaşık 6 aylık bir kullanım sürecim oldu. İçine 10 15 kilo yükleyip Avrupa gezisi yaptım bununla bana mısın demiyor sağlam çanta. Dümenden bi bel ve göğüs desteği koymuşlar ama iş görüyor. İçindeki cepler de oldukça kullanışlı. Alıp...
  8. masterskywalker

Çözüldü✓ Dark freeze x125 alınır mı

bunu hiç duymadım hocam forumda bi araştır istersen belki kullanan olmuştur
  9. masterskywalker

İkisi de kaliteli ancak MX-6 daha iyi hocam. Ancak ikisi arasında çok fazla bi sıcaklık farkı olmaz o yüzden bütçene göre ikisinden birini tercih edebilirsin.
  10. masterskywalker

küçük plastik bi torbanın içinde çıkıyordu biraz macun ancak mx4 mx6 gibi macunlar tercih edersen daha iyi olabilir.
  11. masterskywalker

Boşta 40-42, ufak bi uğraştırmıştı ama zor değil.
  12. masterskywalker

Aynı işlemciye sahibim, ben X127 versiyonunu kullanıyorum. Güzel bir macunla 60 küsür civarı değerler alırsın yük altında. 1721400700 Amazonda biraz daha uygun fiyata alabilirsin
  13. masterskywalker

EPİC GAMES YAZ İNDİRİMLERİ OYUN TAVSİYELERİ

hocam denk geldiklerimi yazdım, henüz ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı. Yarın gün içinde listeye büyük oyun eklemesi yaparım :)
  14. masterskywalker

EPİC GAMES YAZ İNDİRİMLERİ OYUN TAVSİYELERİ

Metro: 2033 Redux - 3,10 TL Metro: Last Light Redux - 3,10 TL Outlast - 4,95 TL Outlast 2 - 7,35 TL Frostpunk - 9,80 TL Ranch Simulator - 13,60 TL The Walking Dead - The Telltale Definitive Series - 19,25 TL Rogue Legacy 2 - 21,45 TL The Pathless - 75 TL Battlefield 2042 - 77,99 TL
  15. masterskywalker

Yanlış alarm

Arapça olmayaydı iyiydi :D
  16. masterskywalker

Amazon Yurtdışı Ürün Teslim Süresi

1-2 hafta civarı, genelde orada yazan tarihten yaklaşık 1 hafta önce elime geçti
  17. masterskywalker

Amazon Yurtdışı Ürün Teslim Süresi

Bugüne kadar 20 den fazla sipariş verdim ve hepsi orada belirtilen tarihten önce teslim edildi.
  18. masterskywalker

Excali̇bur İndi̇ri̇mi̇nden Yararlananlar İptal Olup olmadiğini Yazabi̇li̇r mi̇?

4090lı olanı aldıydım iptal olmadı henüz, beklemedeyiz.
  19. masterskywalker

RTX 3060 EKRAN KARTIMIN EKRAN KARARTMA SORUNU

aynı problem bende de var ama sadece tarayıcıda karşılaşıyorum bu sorunla, sende de aynı şekilde mi yoksa genel bir kararma mı mevcut ?
Top Bottom