Neler Yeni

amazon vergisiyle beraber 883TL askeri çanta

Bambaataa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
E.
diğer renklerde 45 litre yazarken indirimdeki siyah modelde 25 litre yazıyor dikkat

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Arkadaşlar 45 litrelik versiyonunu aktif olarak kullanıyorum, yaklaşık 6 aylık bir kullanım sürecim oldu. İçine 10 15 kilo yükleyip Avrupa gezisi yaptım bununla bana mısın demiyor sağlam çanta. Dümenden bi bel ve göğüs desteği koymuşlar ama iş görüyor. İçindeki cepler de oldukça kullanışlı. Alıp deneyin derim en kötü iade edersiniz.

Chmorz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Açıkyürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende eylülde Viyana'ya gidicem hocam ordanda Milan yapıcam onun için aldım aslında. İlk yurtdışı deneyimim olucak. Öneri yada tavsiyen var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar 45 litrelik versiyonunu aktif olarak kullanıyorum, yaklaşık 6 aylık bir kullanım sürecim oldu. İçine 10 15 kilo yükleyip Avrupa gezisi yaptım bununla bana mısın demiyor sağlam çanta. Dümenden bi bel ve göğüs desteği koymuşlar ama iş görüyor. İçindeki cepler de oldukça kullanışlı. Alıp deneyin derim en kötü iade edersiniz.
Bende eylülde Viyana'ya gidicem hocam ordanda Milan yapıcam onun için aldım aslında. İlk yurtdışı deneyimim olucak. Öneri yada tavsiyen var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam nasıl bir seyahat olacak, low budget mı takılacaksın vs bu tarz bilgiler verebilirsen daha uygun yorum yapabilirim. Ek olarak çantanın kaç litrelik versiyonunu aldın ona göre Ryanair, wizzair gibi lowcost havayolları kullanacaksan çanta boyutundan dolayı problem yaşamaman için öneri yapayım.

Chmorz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Açıkyürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam nasıl bir seyahat olacak, low budget mı takılacaksın vs bu tarz bilgiler verebilirsen daha uygun yorum yapabilirim. Ek olarak çantanın kaç litrelik versiyonunu aldın ona göre Ryanair, wizzair gibi lowcost havayolları kullanacaksan çanta boyutundan dolayı problem yaşamaman için öneri yapayım.
pegasusla istanbul-viyana uçuşum var. ryanair ile viyana-milan uçuşu. 25 litrelik olanı aldım 45 litrelik olan çok büyük gibi geldi. low değilde mid range takılcak gibiyim. 2gün viyana ordan 2gün milan sonra viyana dönüş 3 gün daha kalıp istanbul dönücem şuanlık plan bu. belki bratislavayada geçebilirim. o anki duruma bağlı.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökhan
pegasusla istanbul-viyana uçuşum var. ryanair ile viyana-milan uçuşu. 25 litrelik olanı aldım 45 litrelik olan çok büyük gibi geldi. low değilde mid range takılcak gibiyim. 2gün viyana ordan 2gün milan sonra viyana dönüş 3 gün daha kalıp istanbul dönücem şuanlık plan bu. belki bratislavayada geçebilirim. o anki duruma bağlı.
hocam bence gitmişken floransaya da gidin

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Yücel İsra TEMİR
hocam bence gitmişken floransaya da gidin
Bence bu muhabbet için yeni konu açın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Dax Saz
Üstündeki bayrağı da çıkarırsak tamamdır.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Hocam bu 1.0 ve 2.0 arasındaki fark nedir?

coolsnow

80+
amazon yorumları sahte, 1 yıldızları inceleyin. Bu çantayı yıllar önce ben de aliexpress'den almıştım. Fotoğraflardaki gibi bir ürün gelmeyecek, kumaşı ince dandik bir şey çıkıyor.

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,540