Arama sonuçları: *

1. Canxz

Hangi oyuna para yatırayım

efutbol oyna içersinde eski oyuncular var onları kadrona katarsan cok sarar
  2. Canxz

Yardım Hangi renk Xbox Controller seçmeliyim?

Xbox 9. Nesil pembe joyistiğimi garantiye yolladım, fakat değişim için aynı renk bulunmadığı bilgisi geldi, beyaz klavye ve monitör de alacağımdan beyaz rengine sıcak bakıyorum. fakat diğer renklerin fiyat olarak beyazdan daha pahalı olmaları ve beyazın çabuk kirlemesinden korktuğum için...
  3. Canxz

Yardım i5 12400f Soğutucu Önerisi

hangisine iyi dediniz anlamadım
  4. Canxz

çift sıvı sogutucu maalesef kasama olmuyor bu nedenle hava soğutucu bakıyorum teşekkürler
  5. Canxz

fazlası değmez olayı değil aslında hocam, en sessizi ve soğuğu olacak şekilde bir kere alıp kullamak istiyorum ilerde işlemci yükseltirsem yine işimi görsün istiyorum varmı öneriniz
  6. Canxz

biri daha Thermalright Phantom Spirit 120 SE önermiş, yakın zamanda indirime düşer mi? indirim olayları olmuyorsa alacağım hafta sonu.
  7. Canxz

i5 12400f kullanıcısıyım, bilgisayarı aldığımdan beri 1.5 senedir bilgisayarı hiç temizlemedim, ghost of tsushima oynarken işlemcimin artık 100 derecelere vardığını gördüm, hem macun hemde stok fanı değiştirmek istiyorum, almışken ileriye dönük işlemci değiştirdiğimde de kullanacağım sessiz bir...
  8. Canxz

Yardım telefonumda arama yapamıyorum

merhaba a50 kullanıcısıyım birkaç yıl önce telefonumun imeisini değiştirmiştim orijinal imei değil, sorunsuz kullanıyordum ama kısa zaman önce fabrika ayarlarına sıfırladım sonrasında telefon kapandı ve Fix error Only official released binaries are allowed to be flashed diye yazı cıktı bende...
  9. Canxz

Yardım a50 Fix error Only official released binaries are allowed to be flashed sorunu

merhaba telefonu fabrika ayarlarına döndürmek için kapatım ses açma ve kilit ekranına aynı anda tıkladım ama telefon tekrar açıldığında üstte a50 Fix error Only official released binaries are allowed to be flashed yazıyor yourubede baktıgımda bu hatayla ilgil bir şey bulamadım sanırım odin...
  10. Canxz

Yardım ssd sağlığı ile ilgili yardımınız gerek

500gb hocam onu kullanmıyorum, iuan pubgdeyim 60 derece ssd, nasıl soğutabilirim?
  11. Canxz

Yardım ssd sağlığı ile ilgili yardımınız gerek

merhaba 2 depolama kullanıyorum biri sn570 diğeri sn850, en çok sn850 olanı kullanıyorum okuma yazma oranı yüksek diye, 1 ay önce program indirdim sağlığına bakmak için hala %100 idi ama uygulama indirdiken 1 ay sonra format attıktan sonra 99a düştü, ısı olarak diğerinden daha cok ısınıyor...
  12. Canxz

ssd sağlığı düştü, normal mi?

merhaba 2 depolama kullanıyorum bir sn570 diğeri sn850, en çok sn850 olanı kullanıyorum okuma yazma oranı yüksek diye, 1 ay önce program indirdim sağlığına bakmak için hala %100 idi ama nasıl olduıysa uygulama indirdiken 1 ay sonra 99a düştü, ısı olarak diğerinden daha cok ısınıyor nedeni...
  13. Canxz

uygulama simgelerindeki tik nasıl kaldırılır?

nasıl kaldırabilirim hesabım acık microsoft hesabım
  14. Canxz

uygulama simgelerindeki tik nasıl kaldırılır?

uygulama simgelerini kendime göre değiştirdim ama yeşil onay tiki şeklinde simge var onları nasıl kaldırabilirim?
  15. Canxz

Çözüldü✓ Bilgisayar hatası, Çözüldü

cok sağolun sayenizde hallettim. 1714516709 dediğiniz gibi yaptım çözdüm, herhangi bir ssd veya hdd zarar görmemiştir değil mi?
  16. Canxz

biosta ne yapacağım pek anlamıyorum detaylı yardımcı olurmusunuz instagram veya dc üzerinden. minnettar olurum.
  17. Canxz

windows kurulumu kısmından yapıyordum
  18. Canxz

saçımda kellik mi var?

sabah uyandığımda yatağımda tek tük dökülmüş saçlar kiprikler oluyor bunun nedenini bilmiyorum fakat saçımı kaldırdığımda anlımda hafif açıklıklar var bu normal mi? normal saç stilim uzun olduğu için görünmüyor ama kel kalmaktan da korkuyorum açıkcası , yaşım 19. fotoğraflara bakıp bilgili...
  19. Canxz

Instagram İnstagram takipçilerimi nasıl yükseltebilirim?

Merhaba Tütün satışı yapıyorum instagram üzerinden, platformda tütün ürünleri ban sebebi olduğu için onlarca hesabım kapanıyor tekrar alıp fotoğraf paylaşıyorum, devamlı hesap almak da maliyetli oluyoır açıkcası, ne önerirsiniz, panel almak vb, düşündüm ama nasıl alacağımı bilmiyorum.
Top Bottom